מוחמד חטיב: "ידענו שהמשחק מול מרמורק יחזיר אותנו לחיים או יגמור אותנו, שמח שחזרנו לנצח"

מוחמד חטיב וחסן אבו זייד ממצטייני אחי נצרת בניצחון על מרמורק: "ידענו שהמשחק הזה יחזיר אותנו לחיים או יגמור אותנו. מסתכלים עכשיו רק על צבירת הנקודות".

מצטיין המשחק בין אחי לנצרת להפועל מרמורק בשישי האחרון הוא החלוץ הצעיר מוחמד חטיב. מדובר במשחק הליגה השביעי בו שותף חטיב והשלישי בו פתח בהרכב. החלוץ הצעיר הוכיח לאחר ההופעה בשישי האחרון כי הקרדיט אותו קיבל מוצדק ללא ספק כאשר כבש שלושער מרשים בניצחון הגדול של הקבוצה שהחזיר אותה למסלול החיובי בו רצתה להיות.

חמודי אמר ליאללה ספורט לאחר הניצחון על מרמורק: "אני שמח מאוד על הניצחון היה לנו חשוב מאוד לחזור לנצח אחרי שני ההפסדים"

מה אמר לכם המאמן אדהם האדיה שהחזיר אתכם למסלול?

"עבר עלינו שבוע קשה מאוד וידענו שהמשחק הזה יכול לשנות הכל: להחזיר אותנו לחיים או לגמור אותנו והיה לנו חשוב מאוד לנצח היום כי קבוצה שרוצה לעלות ליגה צריכה לנצח כל משחק בית"

הקהל של אחי מלווה אתכם בכל משחק ונותן לכם הרבה כוח

"אני רוצה להודות לקהל, אני חושב שהגיע הזמן שיגיעו 2000 אוהדים לכל משחק ובעזרת ה' שנחגוג כל העונה ביחד".

מצטיין אחי בניצחון על מרמורק. חמודי חטיב

שחקן נוסף ומשמעותי בסגל אחי הוא חסן אבו זייד. הקשר שנעדר מהמשחק בו הפסידה הקבוצה בחצי גמרא גביע הטוטו להפועל עפםולה(צבירת צהובים) רק הוכיח כמה הוא משמעותי בחוליית הקישור של הקבוצה. חסן אבו זייד אמר ליאללה ספורט לאחר הניצחון על מרמורק: "עשינו ניצחון וחשוב ומקווים להמשיך כך ולצבור נקודות".

רואים את החיסרון שלך במרכז השדה לאור שני המשחקים האחרונים שבאחד מהם שיחקת ובשני לא? "אני שחקן חשוב בקבוצה אבל שבוע שעבר היו הרבה חסרים לא רק אני. היינו טובים במשחק הזה וניצחנו וזה הכי חשוב".

אי אפשר להתעלם מהעובדה שאתה מלך שערי הקבוצה ובכושר מצוין

"הולך לי טוב בינתיים אני בועט ומבקיע גם את הפנדלים מקווה שימשיך כך. בהיבט הקבוצתי, אנחנו משחקים וחושבים רק על ניצחונות וצבירת נקודות. לא על מספרי כיבושים אלא על צבירת הנקודות. שיחקנו בשבוע שעבר מול כפר סבא שהיא טובה מאוד אבל אנחנו יודעים שאפשר להפסיד, זה קורה וממשיכים קדימה. אני שמח שחזרנו לעצמנו והקהל פה זה השחקן ה-12 שלנו אני מקווה שיבואו עוד יותר לדחוף אותנו".

חסן אבו זייד

#אחינצרת

כתבות נוספות