לאחר שבעה משחקים ללא ניצחון: בני לוד ניצחה את הפועל פ"ת

לאחר שבעה משחקים ללא ניצחון: בני לוד ניצחה 1-0 את הפועל פ"ת. דאבור בישל, ויקטור מרעי כבש.

בני לוד אירחה את הפועל פ"ת למשחק חשוב שידעה שלא תתקבל בסיומו אף תוצאה אחרת מלבד ניצחון כאשר היא הגיעה להתמודדות הזו לאחר שבעה משחקים בהם לא הצליחה לנצח. בדקה ה-23' למשחק אנס דבור עמד על קו הרוחב והפריע לשחקן של פ"ת להוציא כדור חוץ ושופט המשחק מוציא לו כרטיס צהוב. למה מבזבזים שתי שורות על אירוע כזה אתם שואלים? כי זה היה האירוע המשמעותי ביותר בארבעים הדקות הראשונות המאוד חלשות מצד שתי הקבוצות. רק לקראת סיום המחצית הראשונה המשחק התעורר מעט וראינו הזדמנות אחת בכל צד.

מצד פ"ת היה זהו אדריאן רוצ'ט שבדקה ה-40' השתלט על כדור ברחבת בני לוד והסיט אותו לאור ברוך הבלתי מכוסה אך האחרון בעט החוצה ממצב מצוין. ארבע דקות מאוחר יותר הגיע תורה של בני לוד ודייגו סליס השאיר כדור לדאבור בתוך הרחבה, אך גם הוא לא מוצא את הרשת.

ממצטייני בני לוד. אנס דאבור

צילום: יוסף אבו מרסה

המחצית השנייה הייתה דומה ברובה לראשונה כאשר שחקני פ"ת ניסו לשלוח כדורים ארוכים לכיוון הרחבה של בני לוד ונתקלו ביום מצוין של הבלם מעוז סמיה שעצר כל ניסיון שלהם לייצר מצבי כיבוש. בצד ההתקפי אנס דבור הפעיל המון לחץ על הגנת פ"ת ובדקה ה-59' זה כמעט השתלם כאשר הוא חטף כדור מירין חסאן בצד שמאל, התקדם לעבר הרחבה ומסר רוחב לדייגו סליס אך הוא הגיע באיחור ופספס את הכדור.

בדקות לאחר מכן משחק ההתקפה של בני לוד השתפר מאוד ושחקניו של סלימאן אזבארגה גם השיגו את השער הכל כך חשוב לה כאשר בדקה ה-62' ויקטור מרעי נגח לחיבורים כדור קרן שהגביה דבור וקבע יתרון 1-0. אחרי השער בני לוד המשיכה להשתפר ובדקה ה-67' גם הייתה קרובה לשער יתרון שני כאשר מרעי שלח כדור ארוך לתוך רחבת פ"ת, דבור השתלט עליו מצוין ובעט לשער אך שוער האורחים בהצלה מצוינת מנע מבני לוד להכפיל את היתרון .

סוף כל סוף מרוצה משלוש נקודות. אזברגה

צילום: יוסף אבו מרסה

בעשר הדקות האחרונות פ"ת ניסתה לשלוח הרבה שחקנים קדימה על מנת להשיג את השוויון אך לוד התגוננה בצורה טובה ומנעה ממנה להגיע להזדמנויות ותוצאת הסיום נשארה 1-0. בני לוד יוצאת עם שלוש נקודות מאוד חשובות ועולה מעל לקו האדום תודות למשחק לחימה טוב של שחקניה, אך אין ספק שאם היא מכוונת גבוה יותר היא תהיה חייבת לשפר בצורה משמעותית את המשחק בהמשך.

#בנילוד

כתבות נוספות