אלי מזרחי: "היינו שווים תיקו מול אום אל פחם"

מכבי דליה רשמה הפסד שני רצוף 1-0 להפועל אום אל פחם. אלי מזרחי: "היינו שווים תיקו, נשתפר ונחזק את הקבוצה בשחקן נוסף".

מכבי דליה הגיעה למשחק מול אום אל פחם לאחר שבוע לא פשוט שעברה הן בפאן המקצועי בתוך המגרש כשספגה תבוסה ממ.ס טירה והם מחוץ למגרש עקב הוראת המשטרה לסגור את מגרשה הביתי עקב אירוע שהתרחש אצל אחד מעובדי חברת האבטחה של המגרש, מה שאילץ אותה להחליף ביתיות ולשחק את המשחק במגרש באום אל פחם.

ברוב שלבי המשחק ובעיקר במחצית הראשונה היריבה אום אל פחם הייתה מאיימת יותר ולחצה את השער של מוחמד שבאט אך בכל זאת המחצית הסתיימה בתוצאת 1-0 משער בבעיטה חופשית של עבאס ולא בתוצאה גבוהה יותר לטובתה של המארחת. עוד במהלך המחצית הראשונה דליה נאלצה לבצע שני חילופים עקב פציעות של ענאן נסראלדין(38') וחנא נאסר(7') שיזקקו למנוחה וספק אם ישותפו במשחק הבא.

במחצית השנייה דלייה הייתה חזקה יותר ובעיקר לקראת סופה הצליחה להגיע למצבים שקירבו אותה מאוד לשער השוויון אך לא ניצלה אותם כראוי מה שהוביל לכך שהיתרון של אום אל פחם נשמר עד לסיום.

צפו בראיון של אלי מזרחי ואיהאב חלבי בסיום המשחק

מאמן הקבוצה אלי מזרחי אמר בסיום: "באנו עם תכנית שעבדה, חבל שחטפנו גול בכדור עונשין. החמצנו שני שערים בטוחים לקראת הסיום והיינו צריכים לנצח את זה הגיע לנו תיקו. לא קורה שום דבר לקבוצה, שבוע שעבר הובסנו וזו בושה כי גם השערים שקיבלנו היו שערים של גן ילדים והיינו שווים תיקו היום זה לא דומה למשחק של שבוע שעבר".

איהאב חלבי עוזר המאמן אמר: "אווירה טובה וספורטיבית למרות שזה מגרש שאומרים עליו שקשה להוציא בו נקודות. נכון שזה הפסד שני רצוף אבל אנחנו במגמת שיפור מבחינת המשחק עצמו. התחזקנו בשחקן נוסף למרכז השדה(אדיר דיין) ועוד נתחזק".

#מכבידלייתאלכרמל

כתבות נוספות