אכזבה בבני סכנין מהתיקו המאופס מול נתניה

אכזבה בקהל בני סכנין מהתיקו מול נתניה, בצוות המקצועי היו שבעי רצון מהנקודה. נעים ספג קריאות מהקהל ונאלץ לצאת מהאצטדיון בדלת צדדית:"יש לנו הרבה עליות וירידות תוך כדי משחק". גנטוס:"תיקו בטעם של הפסד". 

 

בני סכנין ארחה את מכבי נתניה באצטדיון עכו למשחק מסקרן מול הקבוצה שמשחקת את הכדורגל מהיפים בליגה ואמנם המשחק בין השתיים נגמר בתיקו ללא שערים, אך התוצאה לא משקפת את ריבוי ההחמצות והמצבים שהיו בו.

 

סכנין הגיעה למשחק הערב לאחר הפסד כואב בשבוע שעבר להפועל חיפה בתוצאה 1-0 ופליקס נעים בחר לעלות שוב במערך של שלושה בלמים במטרה לעצור את התקפת מכבי נתניה וכבר בדקה ה-35' אחרי שהמשחק היה רדום הורחק שוערה של מכבי נתניה לאחר שביצע עבירה על איהאב גנאים שהשאירה את קבוצתו בעשרה שחקנים. 
 

במחצית השנייה ביצע פליקס נעים חילופים כשהוציא את עלאא אבו סאלח ואת מוחמד כליבאת ובמקומם הכניס את נכנס תמבי סגס שפתח לראשונה העונה על הספסל ואת ישראל זגורי. עם החילופים סכנין נראתה אחרת והקבוצה התחילה להגיע למצבים מול השער מכבי נתניה. בדקה ה-50'  רשם סגס תאמבי החמצה גדולה כאשר פספס הזדמנות לכבוש כבוד שהגיע ממסירה של פיראס מוגרבי.

שחקני סכנין ונתניה לפני פתיחת המשחק

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין 


הדקות האחרונות של המשחק היו הטובות ביותר, משחק פינג פונג משער לשער ועם הרבה החמצות של שתי הקבוצות. סכנין יצאה עם הרבה שחקנים במטרה לכבוש שער ומכבי נתניה מצדה ניסתה לעקוץ עם מתפרצות של דיאא סבע ופספסה את זה ממש בסיום. 

 

עם סיום המשחק נשמעו קריאות בוז כלפי המאמן של סכנין פליקס נעים וחלק מהקהל קרא לו להתפטר. בנוסף, עשרות אוהדים חיכו למאמן מחוץ לאצטדיון והמשיכו בקריאות כלפיו מה שאילץ להוציא אותו מדלת צדדית. מסתמן בבירור שהקהל בסכנין מאוכזב מהיכולת של קבוצתו ובעיקר מתקשה לקבל את שיטת המשחק של שלושה בלמים.לעומת הקהל, בצוות המקצועי היו דווקא מרוצים מהתיקו שהיה ובסביבות המאמן מסבירים שהקבוצה משחקת עם זר אחד מתחילת העונה ומחכים לינואר כדי שיתחזקו. 

 

פליקס נעים אמר בסיום: "יש לנו הרבה עליות וירידות תוך כדי משחק. כעסתי מאוד על החמש דקות האחרונות שהקבוצה החליטה ללא שום הוראה לשחק כמו רולטה. אני כל הזמן 'ממלא את החור שחסר' בהרכב ומנסה למצוא את הפתרונות. אני מבין את הקהל אני לא רוצה פחות מהם לנצח אבל נכון לעכשיו אנחנו עדיין במערבולת של חיסורים ופצועים". 

 

מארון גנטוס מהטובים בשורות סכנין במשחקים האחרונים אמר בסיום המשחק: "שיחקנו טוב והגענו להרבה מצבים, היינו צריכים לנצח היו לנו כמה מצבים של גול בטוח אבל אין מה לעשות זה הכדורגל" 

מהיציבים בקבוצה עד כה. גנטוס

צילום: מועדון בני סכנין 

 

עוד הוסיף גנטוס: "אני חושב שזה היה תיקו בטעם של הפסד, אבל הראש שלנו כבר במכבי חיפה."

על משחק ההגנה: נהניתי מאוד לשחק לצד פאלח שוב, יש בינינו שיתוף פעולה מצוין ולשנינו הייתה מטרה אחת רק לא לספוג שער".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload