סכנין תארח היום את מכבי נתניה: איהאב גנאים צפוי לפתוח במקומו של סגס תמבי

היום בשעה 16:00: סכנין תארח את מכבי נתניה. איהאב גנאים צפוי לפתוח במקומו של סגס תמבי. אברהם פאס לא ישותף ופלאח עשוי לתפוס את מקומו בהרכב. 

בני סכנין סיימה את הכנותיה למשחק החשוב הערב נגד מכבי נתניה היום באצטדיון עכו. הקבוצה של פליקס נעים מגיעה למשחק אחרי הפסד כואב בשבוע שעבר להפועל חיפה על אף שבבני סכנין היו מאד מרוצים מהיכולת שהציגה הקבוצה באותו משחק. 

כעת בני סכנין רוצה לחזור למסלול הניצחונות ולנצח את היהלומים. להרכב של הקבוצה יחזור הערב הקפטן חאלד חלאילה והמגן עלי עותמאן ועוד שחקן שעשוי לערוך את הבכורה שלו הערב ולחזור להרכב אחרי היעדרות ארוכה בגלל פציעה הוא הבלם סרי פלאח , שעשוי לפתוח הערב במרכז ההגנה במקומו של אברהם פאס שלא כשיר.

שינויים בהרכב של נעים

צילום: מועדון בני סכנין 

ברשימת הפצועים עדיין נמצאים גאבר עטאא ועידן שמש שעשוי לחזור בשבוע הבא. בחלק ההתקפי פליקס נעים צפוי לפתוח עם מוחמד כליבאת במקומו של זגורי ואילו השינוי המרכזי אותו עושה הוא בקישור האחורי כשאיהאב גנאיים יקבל את חולצת ההרכב במקומו של תמבי סגס וישחק לצידו של חאלד חלאילה .  סכנין שיחררה השבוע את הנבחן  הברזילאי לאחר שלא השתלב עם הקבוצה והיה רחוק מלשכנע, כרגע הקבוצה ממשיכה לחפש אחרי שחקנים זרים לחלק ההתקפי והמטרה היא להביא חלוץ חוד ועד פליימייקר. מנגד, נתניה מגיעה למשחק הזה עם הכוכב שלה דיא סבע שממשחק למשחק מוכיח כמה יכולת יש לו ויהיה מעניין לראות איך הגנת סכנין תסתדר עם העוצמות של מלך שערי הליגה. 

#בניסכנין

כתבות נוספות