כרם ארשיד הצטיין בניצחון הבכורה של רעננה וייצא עם קבוצתו למפגש קשה מול המוליכה הפועל חיפה

כרם ארשיד נכנס כחילוף המנצח וכבש בניצחון הראשון של רעננה העונה. הערב ייצא עם קבוצתו למפגש עם המוליכה הפועל חיפה: "הניצחון האחרון גרם לנו להאמין יותר בעצמנו. בבוא העת אהיה שחקן הרכב קבוע".

הפועל רעננה הגיעה למשחק החוץ בשבת שעברה מול הפועל עכו כשהיא במקום האחרון ובטבלת הניצחונות שלה רשומה הספרה אפס. עד לדקה ה-54' הקבוצה נראתה רע מאוד ובדרך הבטוחה לסיים עוד מחזור ללא ניצחון שכן המארחים שלטו בקצב המשחק ורק חוסר מזל מנע מהם לכבוש. באותה דקה ביצע מאמן רעננה חילוף שהתברר לאחר מכן כחילוף מנצח כאשר הכניס למגרש את הקיצוני הצעיר של הקבוצה כרם ארשיד במקומו של מוחמד שכר והמשחק של רעננה התהפך ב-180 מעלות.

שלוש דקות בלבד לאחר כניסתו שחרר ארשיד בעיטה מסוכנת לעבר שערה של עכו, הכדור פגע בדרך במגן של המארחת וחלף סנטימטרים בודדים ליד הקורה. בדקה ה-69' זה כבר נכנס כאשר ארשיד קיבל כדור על סף הרחבה ושלח בעיטה שטוחה ומדויקת לפינת שערו של שוער עכו רם שטראוס וקבע 1-0 לרעננה. שלוש דקות מאוחר יותר רעננה כבשה את השני מרגלי ג'ורדן פושה והשיגה ניצחון בכורה העונה במסגרת הליגה.

ארשיד במדי רעננה

ארשיד חזר בתחילת העונה לרעננה אחרי שהיה מושאל להפועל עפולה מהלאומית בעונה שעברה שהייתה מצוינת מבחינתו כשסיים אותה עם שנים עשר שערים ושישה בישולים. החל מפתיחת העונה הנוכחית הוא שותף בשישה משחקי ליגה כאשר הוא עלה בהרכב הפותח במשחק אחד ובחמשת האחרים נכנס כמחליף. לכבוד ניצחון הבכורה של קבוצתו ושערו הראשון העונה, שוחחנו עם כרם ארשיד על תחילת העונה ועל מה שצפוי לו ולקבוצתו בהמשך.

ראינו שהשתחרר הרבה לחץ בקבוצה אחרי הניצחון על עכו, אתה מאמין שעליתם על דרך חדשה אחרי הפתיחה הרעה של העונה למרות כל טלטלת המאמנים שבטח לא תרמה לכם? "קשה מאוד לבוא לאימונים אחרי הפסד ועוד הפסד, לפעמים נדמה שהשבוע נמשך כמו נצח ואתה כבר מצפה למשחק הבא בשביל לנצח וזה לא מגיע. כמובן שהאווירה אחרי ניצחון היא יותר טובה ונותנת לך בטחון להמשך אבל זה רק ניצחון אחד ונצטרך לספק המשכיות".

הכניסה שלך למשחק הביאה למהפך ביכולת הקבוצה שלך אחרי שעכו שלטה באופן מוחלט בנעשה במגרש. מסר ששלחת שאתה צריך לקבל יותר דקות משחק? "אני משתדל לתרום את חלקי ולתת את המקסימום שאני יכול בדקות שאני מקבל. אני מתאמן טוב ומשקיע את כולי כשאני במגרש ומאמין שבבוא העת אני אגיע להיות שחקן הרכב קבוע. אני סומך על המאמן שיתן לשחקנים שנמצאים בכושר הכי טוב את חולצת ההרכב".

מאמין שיקבל את חולצת ההרכב. כרם ארשיד

מחכה לכם היום מפגש קשה מול מוליכת הטבלה הפועל חיפה באצטדיון סמי עופר. האם בכושר הנוכחי של הקבוצה אתם מסוגלים לחזור הביתה עם נקודות? "אם לא היינו מאמינים לא היינו מגיעים למשחק. האווירה עם המאמן החדש יותר טובה וברור שהניצחון על עכו גורם לנו להאמין יותר בעצמנו. משחק קשה מאוד שבו נצטרך להשקיע הכל על מנת להביא נקודות".

אחרי שכבשת 12 שערים בעונה שעברה בהפועל עפולה, מה הציפיות האישיות שלך להמשך העונה ומה הציפיות של הקבוצה באופן כללי? "באופן אישי חשוב לי להמשיך ולהשתפר כל הזמן. אני מרוצה שאני משחק ברעננה. כמובן שלכבוש שערים זה דבר נפלא אבל חשוב לי יותר שהקבוצה תצליח להישאר בליגה בסוף העונה ואם שני הדברים יסתדרו יחד אני אהיה המאושר בעולם".

#הפועלרעננה #כרםארשיד

כתבות נוספות