זלפה ממשיכה להוביל את הליגה לאחר ניצחון על עין מאהל

זלפה ומרת על מקומה בפסגה: ניצחה את עין מאהל 1-0. יניב דרעי שוב כבש שער ניצחון.

 

במסגרת המחזור השמיני של ליגה ב' קיבלנו מפגש בין מוליכת טבלת מחוז צפון ב' הפועל בני זלפה ונועלת הטבלה מכבי עין מאהל. המשחק התחיל בהפתעה מצדה של עין מאהל שבדקה ה-2' הגיעה להזדמנות מצוינת כאשר חאלד אבו ליל שלח כדור מעל השוער של זלפה אך למזלה של זלפה הכדור פגש את הקורה ויצא החוצה. 

 

לאחר מכן זלפה התחילה לתקוף ועין מאהל עמדה טוב במגרש, אך זה לא מנע בדקה-18' לצאת להתקפה מתפרצת. מואמן אגבאריה פרץ קדימה והעביר כדור רוחב ליניב דרעי ששחרר פצצה מ-20 מטר עמוק אל תוך הרשת וקבע יתרון 1-0 להפועל בני זלפה.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק 

 

מכבי עין מאהל פתחה את המחצית השנייה עם בטחון עצמי אדיר, עמדה טוב ושיחקה משחק כדורגל רגוע ויפה שגם עזר לה להגיע לכמה מצבים והיא הייתה קרובה מאוד לשיווין אבל חוסר הניסיון והמזל מנעו זאת. בדקה ה-75' מג'ד אבו ליל בעט מקרוב אך שוערה של זלפה עמד במקום ורשם הצלה ענקית מהקו שהשאירה את בני זלפה בחיים ושמרה להנ על היתרון שהשיגה מוקדם יותר שנותר עד שריקת הסיום של המשחק שהסתיים בתוצאה 1-0. יש לציין שגם מבחינת הסגל עין מאהל הגיעה עם 12 שחקנים בלבד להתמודדות הזו. 

 

נביל אמארה מאמן בני זלפה אמר אחרי המשחק: "משחק קשה מאוד וחשוב לי מאוד לקחת את 3 הנקודות במשחקים מהסוג הזה,  אני דיברתי עם השחקנים והכנתי אותם למשחק מול מכבי עין מאהל שלא יזלזלו בהם כי הם מגיעים אחרי הפסד קשה. לסיכום אני לוקח מהמשחק הזה רק את 3 הנקודות".

נביל אמארה ושחקניו 

 

חבר הנהלת עין מאהל חילמי אבו ליל אמר על מצב הקבוצה: "אנחנו צפויים לקבל תקציב של כ- 250 אלף ש"ח בשבוע הבא כך הבטיח לנו ראש המועצה ובעזרת זה נתחזק במספר שחקנים נוספים". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload