תיקו בין כפר כנא לאכסאל במשחק הצמרת

כפר כנא ואכסאל נפרדו בתיקו במשחק הצמרת. פאיד חסון:"מרוצה מהנקודה" בהאא חליל: "מאוכזב מהתוצאה אבל לא מהיכולת".

תם ונגמר עוד דרבי של המגזר, אפשר לקרוא לו גם משחק העונה . הפועל כפר כנא מוליכת צמרת ליגה א צפון אירחה היום במגרשה הביתי בכפר כנא את הפועל אכסאל למשחק צמרת מסקרן. כפר כנא הגיעה למשחק הזה מהמקום הראשון לאחר ניצחון סופר מרשים בשבוע שעבר על הפועל הרצליה ומנגד, הפועל אכסאל הגיעה למשחק הזה לאחר שני ניצחונות רצופים אבל יכולת לא משכנעת מול מגדל העמק.

מי שראה את המשחק היום בכפר כנא זכה לראות משחק לתפארת מצד שתי הקבוצות, משחק צמרת שראוי לשבחים. המשחק נפתח בצורה טובה על ידי שתי הקבוצות וכבר בדקה ה-8' עלתה המארחת ליתרון מוקדם על ידי איציק נאש אחרי מהלך כדורגל יפה. אחרי השער אכסאל נכנסה למשחק ופשוט מרשים כמה יכולת ואיכות יש לקבוצה של סמיר עיסא ובמיוחד בחלק ההתקפי .

מועמר קראקרה ומנאר דראושה

חניכו של עיסא השתלטו על מרכז השדה והתחילו להניע את הכדור מרגל לרגל וליצור מצבים על שערו של בשאר דאהר. היכולת הטובה של הפועל אכסאל תורגמה בשער וכבר בדקה ה-33' החלוץ מועמר קראקרה בעט את הכדור שפגע במשקוף ונכנס פנימה. המחצית הראשונה הסתיימה בתוצאת תיקו 1-1.

המחצית השניה הייתה אמנם ללא שערים, אך עם הרבה מצבים והחמצות. באכסאל יכולים לכעוס שבגרש הכדורגל יש משקופים לאחר שחן ידען שלח טיל אדיר לשער של בשאר דאהר שפשוט זעזע את המשקוף. כפר כנא עוד ניסתה לעקוץ במתפרצת ולכבוש את השער השני, אבל מה לעשות שמוטי מלכה פצוע ולא יכול לבד. החלוץ הוחלף אחרי שעלה עם זריקה ולא יכול היה להמשיך את המשחק.

שחקני אכסאל וכפר כנא

המשחק המשיך בקצב נפלא וכפר כנא יכולה להיות מאוכזבת מהקישור האחורי שלא ממש הגיע למשחק ולפני שריקת הסיום הייתה הזדמנות ממשית של אכסאל להכריע את המשחק כאשר מעמר קראקרה מסר כדור בין בלמים לניר אברג'יל שעבר את השוער, בעט החוצה ורשם את החמצת המחזור.

ואיך אפשר בלי מילה לקהל הנפלא שהגיע היום לעודד את הקבוצות? קרוב ל-1000 אוהדים נתנו צבע ועוד אווירה נפלאה למשחק. הרוח הספורטיבית שררה במהלך ואחרי המשחק, הקהל של אכסאל משתלווה לקבוצתו בכל משחק בית וחוץ מגיע צל"ש על העידוד והתמיכה בשחקנים.

משחק שלישי רצוף ללא הפסד. סמיר עיסא

פאיד חסון אמר בסיום: "מרוצה מהנקודה. אכסאל קבוצה טובה עם סגל עמוק. בנוגע למוטי מלכה שהוחלף, מאז הפציעה מול אום אל פחם הוא לא עולה כשיר במאה אחוז אנחנו מחכים לפגרה שינוח. ידענו בדיוק איך להתכונן לאכסאל, יכול להיות שחלק מהשחקנים לא היו בשיא שלהם אולי גם בגלל עייפות מיום שני אבל הם עמדו איפה שאני רוצה. זה משחק שיכולנו להפסיד מצד אחד ויכולנו גם לנצח מצד שני אז נסתפק תיקו".

בהאא חליל אמר בסיום: "מבסוט מהיכולת ומהתוצאה לא. ראית שהקבוצה שיחקה כדורגל שוטף, הגענו להמון מצבי הבקעה והכל יתוקן בעזרתם השם. עד המשחק של בית שאן יישאר כפי שהוא ומה שחסר למאמן נעשה אחרי המשחק של בית שאן לפי מה שהוא יצטרך".

#הפועלאכסאל #הפועלכפרכנא

כתבות נוספות