טירה סיימה בתיקו ללא שערים את המשחק הביתי מול הפועל רובי שפירא

מ.ס טירה סיימה בתיקו ללא שערים את המשחק הביתי מול הפועל רובי שפירא. סמארה: "נתנו הופעה מצוינת, יהיה קשה לנצח אותנו בבית גם בהמשך".

אחרי ניצחון הבכורה העונה במשחק החוץ מול מכבי דליה בשבוע שעבר, קיוו במ.ס. טירה לשמור על המומנטום החיובי כשאירחו את הפועל רובי שפירא חיפה החזקה. קרוב לאלף אוהדים של שתי הקבוצות ראו כבר מתחילת המשחק שתי קבוצות שמחפשות הכרעה והמשחק התנהל בקצב מצוין משני הצדדים אך ללא הזדמנויות ממשיות לכיבוש.

שחקני טירה

צילום: נזיה סולטאן

המחצית הראשונה נגמרה ללא שערים ועם תחילתה של המחצית השנייה טירה הגבירה את קצב המשחק שלה והייתה עדיפה על האורחת. בעשר הדקות האחרונות של המשחק טירה הייתה קרובה מאוד לכבוש. בדקה ה82 בסופה של התקפה יפה של טירה הכדור מגיע לבן שושן אחרי דאבל פס עם חאג' יחיא ואת הבעיטה שלו הודף שוערה של האורחת לקרן. טירה לא הרפתה את הלחץ ופחות מחצי דקה אחרי, בעיטה מצוינת של אדרי פגעה במגן של הפועל רובי שפירא ויצאה לעוד קרן שלא נוצלה. גם בתוספת זמן של 3 דקות לא היו שערים והמשחק נגמר בתיקו אפס שלא משתקף את מה שהתרחש במשחק, ודווקא טירה מהמקום האחרון יצאה מאוכזבת מתוצאת הסיום.

"עשינו את הכל נכון ובדיוק כמו שתרגלנו באימונים אך חסרה לנו טיפת מזל מול השער" סיכם מאמן מ.ס. מוחמד סמארה את המשחק והוסיף: "במשך כל השבוע למדתי את המשחק של הפועל רובי שפירא שמשחקת ב 4-4-2 בשונה מרוב קבוצות הליגה. השחקנים ידעו בדיוק מה הולך לקרות במשחק ונתנו הופעה מצוינת. העובדה שהפועל רובי שפירא לא הגיעה להזדמנות אחת בכל המשחק אומרת הכל. יהיה קשה לכל קבוצה לנצח אותנו בבית בהמשך".

מוחמד סמארה. ממשיך בשיפור

צילום: נזיה סולטאן

אנחנו רואים את השיפור הגדול שציפיתם לו בקבוצה בשבועות האחרונים, מה באמת עשה את ההבדל? "עבדנו קשה על לחבר את כל המערכת בפן החברתי והמקצועי וזה אומר שגם אני מבין אותם והם אותי יותר משבעבר וזה מה שמביא את השיפור הגדול שאנחנו רואים לאחרונה. אנחנו עם הפנים קדימה ואני סומך על השחקנים שלי שיצליחו להוציא את הקבוצה מהמקום שאנחנו נמצאים בו בקרוב".

#מסטירה #ראשי1

כתבות נוספות