הלחץ חלחל למגרש: בצל המחלוקות בין ההנהלה שהגיעו עד לשחקנים, שפרעם הפסידה 4-0 להפועל ירושלים

טלטלה מחוץ למגרש ובתוך המגרש: בצל המחלוקות בין ההנהלה שכמעט מנעו מהשחקנים להגיע למגרש, שפרעם הפסידה 4-0 להפועל ירושלים. שער עצמי של אג'א ושערים נוספים של היית'ם חלבי, עבד ג'בארין ומיכאל בן ברוך חתמו את תוצאת הסיום.

במסגרת המחזור השמיני בליגה א׳ צפון, הפועל שפרעם הניצבת במקום ה-9 אירחה את הפועל ירושלים הניצבת במקום ה-13. השופט אביב אמדורסקי הוציא את המשחק לדרך לעיני כ-400 צופים שהגיעו הפעם לתמוך בקבוצתם ללא התופים וקריאות העידוד שאנו רגילים להם מצד אוהדי שפרעם שנראו עצובים בעקבות מותה של הצעירה יארא חמאדה בתאונה שאירעה שלשום בתל אביב. מצד השחקנים, ההגעה למשחק הייתה כרוכה בלא מעט טלטולות בין ההנהלות שגרמו להגעתם למשחק להיות בספק רב.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

שפרעם פתחה מצוין את המשחק והניעה את הכדור בצורה מסודרת אך לא הצליחה להגיע למצבים מסוכנים ולאיים על השער של האורחים. ההזדמנות הראשונה במשחק הגיעה דווקא מצידה של הפועל ירושלים כשעמיד מחג׳אנה קיבל את הכדור בדקה ה-21' ובעט חזק מעל לשער של ח׳לאילה. בדקה ה-25' ירושלים קיבלה כדור חופשי שהוגבה לרחבה של שפרעם, נמיר אג׳א ניסה להרחיק בנגיחה אבל, הכדור נכנס בטעות לרשתו של ח׳לאילה, שער עצמי של אג׳א קבע 1-0 לאורחים.

לאחר השער האורחים קיבלו ביטחון ושוב בדקה ה-30' אסף לוי עבר את השוער ח׳לאילה שהכשיל אותו, אסף בעצמו ניגש לבעיטה ושלח את הכדור לידיים של ח׳לאילה. בדקה ה-37' המאמן של שפרעם, אבו רקייק הורחק בעקבות התנגדויות מיותרות להחלטות השופט וח׳ליל שמא עוזר המאמן של שפרעם ניהל את המשחק במקומו. ירושלים המשיכה טוב את המחצית שהסתיימה בתוצאה 0-1 לאורחים מהבירה.

שחקני שפרעם מול שחקני הפועל ירושלים

מפתיחת המחצית השנייה של המשחק שפרעם הגבירה לחץ ובלאל סבע, השחקן הטוב ביותר על המגרש של שפרעם, בעט פעמיים לשער של אמל חאייק (48׳ ו-55') שהצליח להדוף בשני המצבים. ירושלים מצידה המשיכה להתגונן ויצאה למתפרצות שהניבו שני שערים תוך פחות מדקתיים כשהיית׳ם חלבי (64׳) הקפיץ מעל השוער ומיכאל בן ברוך (65׳) בעט הגיע לבד מול השוער וגלגל את הכדור פנימה. התדהמה נמשכה בשפרעם כשעבד ג׳בארין (69׳) בעט מתוך הרחבה לרשת וקבע את תוצאת הסיום, 4-0 מדהים להפועל ירושלים.

החלוץ עבד ג׳בארין, כובש השער הרביעי, מסר בסוף המשחק ליאללה ספורט: ״עבדנו כל השבוע קשה והגיע לנו לנצח, עשינו את כל הדרך מירושלים והשגנו את מלוא הנקודות. עכשיו אנחנו בתמונה״.

עבד ג'בארין

צילום: ודיע ג'בארין

על המשחק הפנטסטי של הפועל ירושלים, היית׳ם חלבי, כובש השער השלישי, מסר ליאללה ספורט: ״אחרי ההפסד נגד רובי היינו חייבים להתאושש, אני שמח שכבשתי ועזרתי לקבוצה לנצח. עד היום סבלנו רק מחוסר מזל ויש לנו מאמן מצוין שמכין אותנו כמו שצריך״

#הפועלשפרעם #הפועלירושלים

כתבות נוספות