באקה רשמה ניצחון ביתי על קרית אתא. אסלאם מוואסי בבכורה מוצלחת כבש את שער הניצחון

הפועל באקה רשמה ניצחון ביתי 1-0 על קריית אתא. אסלאם מוואסי כבש את שער הניצחון(פ) וזכה לקבלת פנים חלומית במגרש.

חזרתו המתוקשרת של אסלאם מוואסי הפכה לחגיגה גדולה היום בסיום המשחק של באקה. אמנם מוואסי לא היה בהרכב הפותח של רונן ווינשטיין במשחק הביתי היום מול מכבי קריית אתא, אך את הסיום המתוק הוא לא ירצה לשכוח. במחצית הראשונה של המשחק ועם פתיחתו ללא אסלאם, באקה שלטה במהלך המשחק מפתיחתו והגיעה לארבע הזדמנויות טובות במהלך המחצית הראשונה, אך יכולת מצוינת של שוערה של הקבוצה מהקריות והחמצות של שחקני באקה שלחו את שחקני שתי הקבוצות להפסקה ללא שערים.

דקות ספורות בתוך המחצית השנייה קריית אתא נותרה בעשרה שחקנים ובשלב הזה רונן ויינשטיין החליט שזה הזמן להכניס למגרש את הרכש הטרי. 800 אוהדים נלהבים של באקה קיבלו בתשואות ושירה אדירה את אסלאם מוואסי, קבלת פנים השמורה לשחקנים גדולים. כבר אחרי שתי דקות הגיעה הבעיטה הראשונה של מוואסי לעבר שערה של קריית אתא אך השוער האורח היה במקום וקלט את הכדור. עם חלוף הדקות באקה הגבירה את הקצב ותקפה ללא הרף, ובדקה ה-74' נרשמה החמצה גדולה של אופק ברזני שבעט משבעה מטרים מעל השער.

הנהלת באקה מאושרת

צילום: הדף הרשמי הפועל באקה

ברבע השעה האחרונה באקה הימרה על כל הקופה ונחשפה לכמה מתפרצות מהצד השני כאשר ההזדמנות הגדולה ביותר הייתה שייכת דווקא לקריית אתא בדקה ה-80' כשכדור שנבעט לעבר אסיל עויסאת שוערה של המארחת כמעט עשה את דרכו פנימה אך זינוק מצוין של השוער מנע מקריית אתא לעלות ליתרון.

בדקות שנותרו עד לסיום באקה ניסתה להכריע את המשחק דרך התקפות מהאמצע שההגנה של קריית אתא הסתדרה איתן ללא כל קושי וכשהיה נראה שמשחק שני ברציפות של הקבוצה ייגמר בתיקו אפס, קיבלנו את התסריט שטובי התסריטאים לא היו חושבים עליו: שניות ספורות לפני סיום תוספת הזמן נפסק פנדל (מוצדק) לטובת המארחת ומי אם לא השחקן שכל כך רצו בבאקה ניגש לבעוט את הכדור. כשברקע 800 אוהדי באקה קוראים בשמו, שלח אסלאם מוואסי את השוער לצד ימין ואת הכדור לצד שמאל וקבע את תוצאת המשחק 1-0 לבאקה וניצחון סופר חשוב שממקם את הקבוצה במרכז הטבלה.

זכה לקבלת פנים ענקית. מוואסי

אסלאם מוואסי איש המשחק של באקה שהפך לחגיגה תקשורתית גדולה, אמר ליאללה ספורט בסיום: " זה מרגש מאוד בשבילי לכבוש את שער הניצחון, בעיקר בבית. הופתעתי מקבלת הפנים שעשו לי, זה היה מרגש מאוד והחזרנו לקהל בניצחון"

#הפועלבאקהאלגארבייה

כתבות נוספות