משחק צמרת בליגה א': המוליכות כפר כנא ואכסאל ינסו לעצור אחת את השנייה

משחק הצמרת בין כפר כנא לאכסאל יפגיש היום בין שתיים ממוליכות הטבלה ובין שני חברים טובים מנאר דראושה ומועמר קראקרה. האם הבלם דראושה יעצור את החלוץ קראקרה? קראו את הראיון המלא.

משחק הצמרת בליגה א' צפון ייצא לדרכו היום כאשר הפועל כפר כנא, מוליכת הטבלה עם 16 נקודות, תארח את הפועל איכסאל הניצבת במקום השלישי עם 15 נקודות. המשחק צפוי להיות מתוח ואטרקטיבי ונחשב למשחק העונה בעיניי שתי הקבוצות.

כפר כנא המארחת ספגה עד כה 5 שערים בלבד דבר אשר מעיד על היכולת הנפלאה של שני הבלמים מאור סיסו ומנאר דראושה. מנגד, לאיכסאל יש התקפה מדהימה שעומד בראשה החלוץ מועמר קראקרה שכבש ארבעה שערים מפתיחת העונה. קהל גדול של שתי הקבוצות צפוי להגיע למשחק ובנוסף, אנשים רבים מהיישוב עראבה צפויים גם להיות נוכחים באצטדיון בכפר כנא שיגיעו לתמוך ולעודד את בני היישוב שלהם מנאר דראושה, הבלם של כפר כנא ומועמר קראקרה חלוץ של איכסאל.

מועמר קראקרה

לשני השחקנים האלה יש סיפור מיוחד: שניהם חברים טובים מהילדות שלמדו באותה כיתה בבית הספר בעראבה ומחר הם עומדים לשחק אחד נגד השני ומנאר דראושה ירצה לעצור את קראקרה ולמנוע ממנו לסכן את השער ולכבוש. לפני המשחק, יאללה ספורט ערך ראיון ראש בראש בין שני השחקנים המדהימים מעראבה.

איך מתכוננים למשחק העונה מחר?

מנאר: "ראשית, זהו משחק צמרת שמתכוננים לקראתו בצורה מיוחדת. איכסאל קבוצה חזקה שיש לה שחקנים טובים ששיחקו בליגה הלאומית, אבל אנחנו לא מפחדים מהם, להפך, יש לנו קבוצה מעולה ומאמן מצוין שמדריך ומכין אותנו לכל משחק בצורה מקצועית ומכתיב לנו את שיטת המשחק המתאימה. אל תשכח, אנחנו במקום הראשון ולא איכסאל, הם אולי חושבים שינצחו אותנו, אבל זה לא יקרה והנקודות יישארו בכפר כנא בעזרת השם".

מועמר: "כן, זה משחק סופר חשוב מאוד אבל קשה להגדירו כרגע כמשחק עונה כי הליגה עוד ארוכה. בעזרת השם נשיג את שלושת הנקודות. אנחנו מתכוננים טוב מאוד ונעשה את המקסימום כדי להשיג את המטרה".

מנאר, ספגתם רק חמישה שערים מתחילת העונה וההגנה שלכם נראית מצוין

"זה נכון, ההגנה שלנו מצוינת ואנחנו עובדים קשה באימונים. אם תסתכל בטבלה, תראה שאנחנו ההגנה הכי טובה בליגה, זה מעיד על חוזקה בחלק האחורי ועל היכולת הטובה של השער בשאר דאהר".

מנאר דראושה

היום תיאלץ לעצור חלוץ טוב מאוד, מועמר קראקרה שכבש ארבעה שערים עד עכשיו. איך תתמודד עם המשימה?

"מועמר חבר יקר שלי והוא כמו אח בשבילי. שיחקנו יחד בתחילת דרכנו בעראבה ואני מאחל לו רק הצלחות ושימשיך להבקיע אבל כמובן, לא נגדנו. לאורך המשחק נהיה קרובים מאוד אחד לשני וכשהשופט ישרוק לפתיחת המשחק אני אשחק בטירוף ולא אתן למועמר להבקיע. הרבה אנשים מעראבה התקשרו אליי ויבואו לראות אותי ואת מועמר משחקים ראש בראש".

בוא נעשה משחק התערבות! אם מועמר יכבוש מחר, מה תיתן לו?

"אני מוכן לכל מה שמועמר מבקש, אבל אם הצלחתי לעצור אותו, אני רוצה שיזמין אותי אליו לכפרון".

מה אתה רוצה להוסיף על המשחק החשוב מחר? ומה תהיה התוצאה לדעתך?

"זהו משחק דרבי של המגזר בליגה א'. ובעזרת השם יהיה משחק הולם וספורטיבי נטו ואני חושב שננצח אותם 0-1. הרבה אנשים מעראבה לא יודעים את מי לעודד, כלומר, אותי או את חברי מועמר".

ינסה לעצור את חברו קראקרה. דראושה

מועמר, זה לא רק משחק של כפר כנא נגד איכסאל, אלא גם מפגש חם בינך לבין הבלם מנאר דראושה. איך אתה רואה את המפגש הזה? "כן זה מפגש חם מאוד, מנאר חבר טוב שלי ואני מאחל לו הצלחה חוץ ממחר. יהיה משחק תחרותי מאוד ומי שיהיה יותר טוב שינצח בסוף, אין בלופים בכדורגל ואעשה את הכל על מנת לנצח".

מה הקשר בינך לבין מנאר וממתי אתם חברים? "אני זוכר אז כשהיינו ילדים ושלמדנו באותה כיתה בבית הספר. הוא יודע שאני עוזר בכל מה שהוא רוצה. אני אוהב אותו, הוא בחור טוב שעובד כמו שצריך. אבל אני אומר שמחר איכסאל תנצח".

האם קראקרה ינצח את מנאר? צילום: ודיע ג'בארין

בוא נעשה משחק התערבות! אם מנאר יצליח לעצור אותך, מה תיתן לו? "ההתערבות תהיה בינינו, ואני אכין לו מתנה טובה. כשאני עולה למגרש, לא מדאיג אותי לכבוש שערים, השערים יבואו כשאעבוד כמו שצריך. הכי חשוב שאיכסאל תנצח"

#הפועלכפרכנא #מועמרקראקה #הפועלאכסאל

כתבות נוספות