צעירי כפר כנא מתכוננת לעראבה: "עדיין לא משחקים כראוי, עוד נתחזק בכמה שחקנים"

צעירי כפר כנא של המאמן הישאם זועבי תתמודד מול אחווה עראבה עם מאמנה החדש אחמד עבאס ותנסה לרשום ניצחון שישאיר אותה בצמרת הטבלה. עואודה: "הקבוצה עדיין לא משחקת כראוי, עוד נתחזק בכמה שחקנים".

אחווה ערבאה של המאמן החדש אחמד עבאס הראתה במחזור הקודם שהיא יריבה עיקשת שיכולה לעשות חיים קשים לקבוצות הצמרת ועל אף שהפסידה בחוץ לכאבול 1-0,והיא עדיין ללא ניצחון העונה, השחקנים של אחמד עבאס הראו משחק עם אופי ונלחמו לאורך כל 90 הדקות. עראבה שטובעת עמוק בתחתית כשהיא נמצאת במקום האחרון תנסה הפעם לעצור את כפר כנא המועמדת החזקה לעלייה והמאופיינת במשחק טקטי ברמה גבוהה ובהנעת כדור מהירה.

המשחק של כפר כנא במחזור הקודם בוטל וזאת מאחר שג'וליס נמצאת בצרות כלכליות שמאיימות על עתיד הקבוצה בעונה הנוכחית והמנוחה שקיבלו שחקניו של הישאם זועבי עשויה לעזור לקבוצה שתבוא מוכנה בתקווה לרשום עוד ניצחון שיחזק את מעמדה בחלק העליון של הטבלה.

מאג'ד עואודה יו"ר צעירי כפר כנא מסר ליאללה ספורט: "המטרה שלנו היא לחזור לליגה א' אך עדיין הקבוצה לא משחקת כראוי. אנחנו מתכוונים להתחזק בכמה שחקנים במיוחד בעמדת הבלם וזאת בעקבות פרישתו של הבלם עידן בלסטרה".

מאג' עואודה(משמאל)

על המשחק הבא נגד אחווה עראבה הוסיף עואודה: "החלפנו ביתיות עם עראבה מכיוון שלא הצליחו למצוא מגרש כדי לארח אותנו. נגיע למשחק בסגל שחסר את הבלם בלסטרה שפרש ואת השחקן שחאדה שחאדה שהורחק במשחק נגד ממב"ע".

#צעיריכפרכנא

כתבות נוספות