ליגה ב': כאבול תנסה לשמור על המקום בצמרת, בני ממבע תנסה לשמור על רצף ניצחונות בליגה

מחזור נוסף ייצא לדרך בליגה ב': בני כאבול תנסה לשמור על המקום צמוד לכאוכב בצמרת, ממב"ע תנסה לשמור על רצף ניצחונות בליגה מולצעירי טמרה לאחר שהפסידה בגביע לכאוכב.

מעלות תרשיחא - עירוני בני כאבול

במסגרת המחזור השביעי בליגה ב' צפון א', מעלות תרשיחא שחטפה עוד חמישייה בשבוע הקודם נגד כאוכב ומסתבכת בתחתית הטבלה תארח את עירוני בני כאבול המצוינת שנמצאת כעת במקום השני עם 14 נקודות. החבורה של המאמן מרואן ריאן תגיע לתרשיחא בסגל מלא על מנת להשיג את מלוא הנקודות ולהידבק להפועל כאוכב מוליכת הטבלה במיוחד כשמדובר במפגש נגד ההגנה החלשה ביותר בליגה שספגה 17 שערים תוך שישה מחזורים בלבד. כאבול עדיין ללא הפסד העונה, סחטה ניצחון קשה במחזור הקודם נגד אחווה עראבה 0-1 אחרי משחק אגרסיבי ונטול מהלכי כדורגל מבריקים.

על המשחק נגד עראבה, המאמן מרואן ריאן מסר ליאללה ספורט: "היה משחק מאוד אגרסיבי ללא כדורגל שאנחנו רוצים לראות. השופט לא היה מספיק חד וההצגות של שחקני עראבה הטישו אותנו אבל בסוף השגנו את המטרה". על המשחק הקרב ובא נגד תרשיחא ריאן הוסיף: "נבוא למשחק מוכנים כרגיל ונמשיך עם אותו סגנון משחק. לפי התוצאות תרשיחא קבוצה שסובלת הרבה בתקופה הזאת אבל מבחינת כדורגל הם משחקים טוב ולפעמים הנפילה תבוא דווקא מול קבוצות התחתית".

שחקני בני כאבול

צילום: הדף הרשמי בני כאבול

הפועל איחוד בני סמיע - מכבי בני נחף קאסם

במסגרת המחזור השביעי בליגה ב' צפון א', הפועל איחוד בני סמיע תארח את מכבי בני נחף קאסם במשחק חשוב מאוד. שתי הקבוצות רוצות לנצח ולא לאבד נקודות על מנת להתרחק מתחתית הטבלה ולזנק למעלה. סמיע הראתה במחזור הקודם שהיא מסוגלת לשחק כדורגל מסודר כשניצחה את צעירי טמרה בחוץ 2-3 ושני מחזורים לפני כן היא הובסה על ידי מכבי שפרעם 5-0, הבעיה של סמיע היא אי היציבות ביכולת ממשחק למשחק שמעמידה אותה בסימן שאלה גדול. נזיה רבאח, יו"ר איחוד בני סמיע השיב ליאללה ספורט כשנשאל על כך: "בכדורגל דברים כאלה קורים, לפעמים אתה מנצח ולפעמים אתה מפסיד, לכל משחק יש את הכללים שלו ואת הנסיבות המייחדות אותו".

רבאח התייחס גם לתבוסה נגד שפרעם ואמר: "נגד שפרעם לא הגענו למשחק והיינו חלשים. השופט לדעתי היה חלש מאוד, בטוח הוא לא הסיבה להפסד אבל הוא זייף בדו"ח ובגללו הורחקתי לארבעה משחקים. אני הגשתי תלונה נגדו לאיגוד השופטים". על המשחק הבא נגד בני נחף רבאח הוסיף: "נבוא עם הסגל המלא שלנו אבל בקרוב אנחנו נשחרר שחקים, אנחנו מתכוונים להמשיך להתחזק וכבר החתמנו כמה שחקנים דוגמת- אחמד סיד אחמד מסכנין, וליד סעב (שוער), שאדי חמדאן מיאנוח ובקרוב מתכוונים להחתים את פואד ח'יר אלדין".

בני "ממבע" הגולן והגליל – מ.כ צעירי טמרה

החבורה מהגולן השיגה ניצחון חוץ מדהים במחזור הקודם 0-3 נגד צעירי שפרעם, חניכיו של וג'די אלקיש נלחמו מהרגע הראשון, הראו אופי חזק ושלטו במהלך המשחק. שפרעם אכזבה במשחק בייחוד כשהגיעה אחרי ניצחון מוחץ על בני סמיע 0-5. וג'די אלקיש, מאמן בני הגולן, מסר ליאללה ספורט מיד בסוף המשחק: "היום נתנו משחק גברי והשחקנים נלחמו ברמה גבוהה, ספגנו את שפרעם ואני מאוד גאה בשחקנים שנתנו משחק טקטי מעולה". על השיפור המתמשך ברמת קבוצה אלקיש הוסיף: " ברמת הגולן יש שחקני בית ברמה גבוהה והשאלה איך אנחנו כצוות מקצועי נטפח אותם ונכין אותם כראוי".

שחקני בני ממבע גולן

צילום: הדף הרשמי בני ממבע גולן והגליל

מאמן מכבי שפרעם, בלאל קאדריה, נראה ממש מאוכזב והטיל את האשמה על שחקניו שלדעתו לא נלחמו מספיק בשביל לנצח את המשחק. בנוסף קאדריה התייחס גם להפסד הקשה ומסר ליאללה ספורט: " ממב"ע רצו יותר ומי שרוצה יותר מנצח, אם לא תשקיע במשחק אתה תפסיד וזה מה שקרה היום. כל קבוצות הליגה הן באותה רמה ואנחנו עוד נשתפר בהרבה ואני מבטיח שקבוצתי תהיה במקומות הראשונים בסוף העונה. אני מברך את ממב"ע על המשחק הגברי שלהם ומגיע להם לנצח".

בני ממב"ע שהפסידה באמצע השבוע להפועל כאוכב בגמר גביע המדינה המחוזי רוצה להתאושש ולשכוח מההפסד כשתארח בשישי הקרוב את צעירי טמרה במגרש הביתי בטובא. מנגד, טמרה שנחלה הפסד ביתי שני העונה מול איחוד בני סמיע בהדרכתו של המאמן ניסים אדרי תנסה להשיג שלוש נקודות שישיבו לקבוצה את היציבות בעיקר בחלק ההגנתי שספג עד כה 11 שערים בליגה.

משחקים נוספים במסגרת המחזור: איחוד בני מג'דל כרום - אחי עכו, מועדון כדורגל אחווה כפר מנדא - בית"ר נהריה, צעירי כפר כנא-אחווה עראבה, בועיינה-כאוכב.


כתבות נוספות