אחי נצרת תנסה להתאושש מרצף שני ההפסדים במשחק הקרוב מול מרמורק

אחי נצרת תנסה להתאושש מרצף שני ההפסדים במשחק הקרוב מול מרמורק. אבו זייד: "בטוחים בעצמנו ונעשה הכל להשיג את שלוש הנקודות שישאירו אותנו בצמרת". 

 

שני ההפסדים האחרונים שרשמה מכבי אחי נצרת בליגה ביום שישי האחרון למוליכה הפועל כפר סבא ובחצי גמר גביע הטוטו ארבעה ימים לאחר מכן להפועל עפולה קטעו סדרה מצוינת שלה שכללה עשרה ניצחונות והפסד אחד בודד באחד עשר משחקים רשמיים מתחילת העונה.

 

להבדיל מההפסד בליגה שהתקבל בטבעיות מסוימת, ההפסד לעפולה גרם לאכזבה גדולה בקבוצה ובקרה הקהל זאת לאחר שניצחון על עפולה היה מקרב את הקבוצה מרחק 90 דק' מזכייה בגביע והיה מכניס לקופת המועדון סכום כסף מכובד. על אף האכזבה מההדחה מגביע הטוטו, בקבוצה כבר מסתכלים קדימה לעבר המשחק החשוב במסגרת המחזור התשיעי בליגה הלאומית שיתקיים מחר בו תארח הקבוצה את הפועל מרמורק מתחתית הליגה (15:00, עילוט).

 

אחי נצרת מקווה שמור על המאזן הביתי המושלם כשאת כל שלושת משחקי הבית ניצחה עם מאזן שערים של 6-1. מנגד, בצד השני האורחים השיגו את שני הניצחונות הבודדים שלהם העונה במשחקי חוץ כך שצפוי לנו משחק מעניין. "חסרו לנו כמה שחקנים אבל מי ששיחקו עשו את המקסימום ורק חוסר מזל מנע מאתנו עליה לגמר גביע הטוטו" אמר הקשר המצוין של הקבוצה ומלך השערים שלה עד כה, חסן אבו זייד.

 ממצטייני אחי נצרת. הרכש החדש אבו זייד

צילום: נזיה סולטאן 

 

בנוגע למשחק הקרוב הוסיף אבו זייד: "למרות שני ההפסדים יש לנו קבוצה נהדרת ומאמן מצוין, אנחנו משחקים טוב והמיקום שלנו בטבלה מעיד על כך. תהיה לנו מחר הזדמנות טובה לחזור למסלול הניצחונות מול הקהל הגדול והתומך שלנו שדוחף אותנו קדימה כל הזמן. אנחנו בטוחים בעצמנו ונעשה הכל להשיג את שלוש הנקודות שישאירו אותנו בצמרת הגבוהה". 

 

מסגל המארחת למשחק יחסרו עוביידה אבו רביע ואמיל ניניו הפצועים.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload