רבע גמר גביע הטוטו: עכו הפסידה לחיפה בפנדלים, אלקרינאוי נכנס כמחליף וכבש שער שוויון

 עכו הפסידה בפנדלים למכבי חיפה ברבע גמר גביע הטוטו: אלקרינאוי נכנס כמחליף לראשונה מאז היעדרותו וכבש שער שוויון דרמטי.  

 

הקשר המוכשר של הפועל עכו עומראן אלקרינאוי שנעדר מהמגרשים בשבועות האחרונים בשל ניתוח להסרת התוספתן, חזר אתמול לשחק במסגרת רבע גמר גביע הטוטו נגד מכבי חיפה , ונכנס כמחליף במקומו של סיראז נסאר. הירוקים אומנם גברו על הפועל עכו דקות בדו קרב פנדלים ועלו לחצי הגמר , לאחר שהמשחק הסתיים בתוצאה  2 -2 בתום 120 דקות.

 

עד הדקה ה-109' מכבי חיפה הובילה, אך אלקרינאוי לא שכח איך כובשים שערים ולמרות היעדרותו הוא עדיין תוספת כוח מאד  משמעותית מאוד בקישור של הפועל עכו. הקשר הכשרוני שלח כדור אדיר מתוך הרחבה והכניע את שוערה של מכבי חיפה עומרי גלזר ובכך שלח את הקבוצות לדו קרב פנדלים שבו קבוצתו נכנעה. 

אלקרינאוי. מהמצטיינים בעכו

צילום: מועדון כדורגל הפועל עכו

 

אלקרינאוי איבד בשבוע שעבר את סבא שלו שהלך לעולמו ומיד עם חזרתו למגרשים וכיבוש השער רשם באמצעות הרשת החברתית: "אני מקדיש את השער שלי מאתמול נגד מכבי חיפה לאחד ממקורות ההרשאה הגדולים שהיו בחיים שלי, סבא שלי שנפטר בשבוע שעבר, יהי זכרו ברוך". 

 

עוד בנוגע להפועל עכו, אלדד שביט שעל מועמדתו פורסם לראשונה באתר יאללה ספורט כבר סיכם את רוב תנאיו בקבוצה ועשוי להשלים את המעבר, אמנם בהנהלת סכנין מאד מרוצים מעבודתו יחד עם הצוות המקצועי וביקשו ממנו ארכה עד היום כדי לקבל תשובה סופית אך לא יעמדו בדרכו. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload