אחי נצרת הודחה מגביע הטוטו לאחר הפסד 1-0 לעפולה בחצי הגמר

אחי נצרת הודחה מגביע הטוטו לאחר הפסד 1-0 לעפולה בחצי הגמר. זהו הפסדה השני ברציפות לקבוצתו של אדהם האדיה. 

 

אחי נצרת פגשה אמש(שלישי) את הפועל עפולה למשחק חצי גמר גביע הטוטו לליגה לאומית  אשר התקיים באצטדיון נשר. אדהם האדיה ושחקניו הגיעו להתמודדות לאחר אכזבה במשחק העונה והתוצאה מול כפר סבא וללא חסן אבו זייד שריצה עונש השעייה עקב צבירת צהובים ואמיל ניניו הפצוע. 

 

 המשחק נפתח בלחץ של עפולה שתורגם כבר בניסיון ראשון בדקה ה-6' של אלדר שפשה חלוצה של עפולה שנגח ליד הקורה. מיד לאחר מכן אחי יצאה להתקפה מסודרת כאשר אכרם שריח ניסה את מזלו בבעיטה ראשונה של אחי לעבר שערו של רון שושן אך בעט מחוץ לרחבה כדור חלש לידיו של השוער.  

הקהל של אחי יצא מאוכזב

צילום: הדף הרשמי אחי נצרת

 

אחי נצרת נכנסה למשחק לאט לאט והשתלטה על אמצע המגרש ואילו עפולה שיחקה מאורגן בחלק ההגנתי בשלב זה של המשחק. 

דקה 17': שוב אלדר שפשה מאיים על שער אחי בבעיטה מחוץ לרחבה שלא צלחה אך שתי דקות לאחר מכן ניסה שוב חלוצה של בעיטה שפגשה את הקורה, הפעם אחרי הרבה בלבול בהגנתה של אחי.  

דקה 38': אחמד שעבאן בעט כדור שנהדף מרגלי הגנת עפולה לקרן. 

דקה 40'" נפסל שער לעפולה. הגבהה לרחבת נצרת מכדור חופשי נכנס לרשת מנגיחה של יובל שאוט שובל שהיה בעמדת נבדל . 

דקה 42': מוראד אבו ענזה בעט כדור גבוה הרחק משערו של שוער עפולה שושן רון.

דקה 44': הגבהה יפה של נאאל חוטאבא מצד ימין לעבר סיטון מייקל שנגח לרצפה חלש ולידיי שוער עפולה ,אחי פספסה הזדמנות טובה. המחצית הראשונה הסתיימה בתיקו ללא שערים ואופיינה בהרבה איבודי כדור באמצע המגרש וללא הרבה הזדמנויות לשתי הקבוצות. בצדה של אחי. חסרונו של חסן אבו זייד היה בולט.  

רושם הפסד שני רצוף עם אחי. האדיה

צילום:נזיה סולטאן

 

המחצית השנייה נפתחה עם חילוף ראשון מצד אחי נצרת כאשר נכנס עלאא בכר במקומו של קפטן הקבוצה אמגד' סולימאן לאחר שזה שלא הרגיש טוב במחצית הראשונה ועלה לשחק עם מחלה. 

דקה 48': ניסיון כפול של המחליף החדש עלאא בכר אחרי בעיטה מתוך הרחבה לפינה הרחוקה שנהדפה על ידי שוער עפולה לרגלי ספואן חילו שבעט את הריבאונד.  הצלה כפולה של רון שושן שוער עפולה שהדף לקרן.  

דקה 62': חילוף שני בשורות אחי נצרת,  נכנס מוחמד חטיב במקומו של מוראד אבו ענזה. 
דקה 81': שער! עומר צלישר שלח בעיטה חופשית נהדרת ובביצוע מושלם ישירות לחיבורים קבע 1-0 לעפולה.דקה 73': אכרם שריח שלח בעיטה חלשה לידי שוער עפולה רון שושן.

 

המחצית השנייה הייתה בשליטתה של אחי נצרת עם הזדמנות טובה להוביל בתוצאה מרגלי ספואן רק שבסוף בעיטה חופשית אחת סגרה את הסיפור של עפולה בדרך לגמר גביע הטוט. ניצחון דחוק לעפולה אחרי משחק עם הרבה טעויות משתי הקבוצות במיוחד משחקני אחי נצרת ותוצאת הסיום 1-0 קטן לעפולה גונזת לה את חלום גביע הטוטו ומכניסה אותה להפסד שני רצוף. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload