אוסאמה מריח יוביל לראשונה את בועיינה במשחק הקרוב מול כאוכב

אוסאמה מריח יוביל לראשונה את בועיינה במשחק הקרוב מול כאוכב: "אני לא קוסם אבל אין לנו מה להפסיד נגדם". 

 

כאוכב הקבוצה המשכנעת ביותר בליגה מקווה להמשיך לברוח בצמרת ולנצח את בועיינה בחוץ בשבת הקרובה לאחר שהביסה את מעלות תרשיחא 1-5 במחזור הקודם ואת ממב"ע גולן במסגרת גמר הביע המחוזי. בצד השני, הפועל בועיינה ממשיכה לאכזב את אוהדיה כשהפסידה לבית"ר נהריה 1-0 בשבוע שעבר וכבר איבדה הרבה נקודות העונה ובעקבות זאת מאמנה רומן זולו עזב את תפקידו.

 

במהלך השבוע מינתה הקבוצה את אוסאמה מריח במקומו של זולו והשאלה שמדאיגה את בועיינה כעת היא האם באמת יבוא השינוי? מריח, שמחכה לו הרבה עבודה ונראה ממש מתלהב ואופטימי, מקווה להוציא את הקבוצה מהצמרת ולשפר את מעמדה בין קבוצות הליגה.

אוסאמה מריח

 

בשיחה שערך אתר יאללה ספורט עם המאמן החדש אוסאמה מריח הוא אמר: "הרגשתי שהפועל בועיינה היא קבוצה מתאימה לי מאוד מכל הבחינות ובמיוחד מבחינה מקצועית. בועיינה קיוותה להיות כרגע בצמרת אבל הדברים פשוט לא עבדו עד כה. ערכתי אימון בכורה ואני רוצה להחזיר לשחקנים את האמונה והביטחון וכמובן לשפר את הכושר הגופני, אני אקפיד על האימונים שיהיו בהם דברים חדשים ומאתגרים ואנסה לשנות תפיסה בכל הנוגע למקצוענות, להתייצבות ולמחויבות של השחקנים שלי".

 

מריח התייחס גם לעזיבתו של זולו ואמר: "שוחחתי עם זולו וקיבלתי ממנו אינפורמציה חשובה על הקבוצה. מאמן שעוזב קבוצה זו תופעה שכיחה מאוד בכדורגל שלנו. אני מכבד אותו מאוד ומאחל לו רק הצלחות".

 

על המשחק הראשון שלו כמאמן נגד נחף מריח הוסיף: "מחכה לנו משחק אטרקטיבי נגד קבוצה חזקה מאוד. אמרתי לשחקנים שאיני קוסם אבל אין לנו מה להפסיד נגד כאוכב. ננסה לעצור את שחקני המפתח שלהם ולחסל את מוקד הכוח אצלם. נשחק בצורה חזקה ולא נוותר על הכדור".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload