כאוכב מחזיקת הגביע המחוזי והוכתרה לאחר שניצחה 3-1 את ממב"ע גולן והגליל

כאוכב באופן רשמי מחזיקת הגביע המחוזי והוכתרה לאחר שניצחה 3-1 את ממב"ע גולן והגליל. ח'ליל עבדאללה ומוחמד זיגאן כבשו ראשונים לכאוכב, נאג'י אבו ג'בל צימק בפנדל אך אבו ריא מלך שערי כאוכב הכריע בדקות הסיום.

גמר הגביע המחוזי של ליגה ב׳ צפון א׳ יצא לדרכו היום במגרש בטובא כשממב״ע הניצבת במקום הרביעי בליגה והפועל כאוכב מוליכת הליגה נלחמו על התואר ועל הכרטיס להעפלה לשלב הבא בגביע המדינה.

המחצית הראשונה נפתחה בקצב מהיר ואגרסיבי כאשר שתי הקבוצות נראו משתוקקות לניצחון וכל כך רוצות להוכיח שהן שוות להיות בצמרת טבלת הליגה. כבר בדקה ה-9' כאוכב עלתה ליתרון, כדור ארוך שהגיע לרגלו של ח׳ליל עבדאללה ששחרר פצצה מהאוויר לרשת של רביע בריק. ממב״ע רצתה להגיב מהר ובדקה ה-13 סופיאן אבו ג׳בל בעט חזק בנגיעה אחת אבל אמיר ח׳לאילה קלט מצוין.

שחקני הקבוצות במהלך המשחק

מספר דקות לאחר מכן החלוץ הנפלא של כאוכב מוחמד אבו ריא כמעט הצליח להכפיל את התוצאה אבל הכדור שלו הלך אל מעל המשקוף. לקראת סוף החצי הראשון בני הגולן הגבירה לחץ אבל ללא הזדמנויות של ממש ותוצאת המחצית נשמרה 0-1 לכאוכב.

המחצית השנייה נפתחה עם שליטה מוחלטת של ממב״ע שלחצה גבוה והניעה את הכדור בעוד שכאוכב התגוננה וניסתה לצאת להתקפות מעבר. עשר דקות לאחר פתיחת חלקו השני של המשחק, המגן השמאלי של ממב״ע שאדי אבו שבלי, עבר שני שחקנים בצורה מדהימה והרים כדור טוב לעברו של אייל מוסטפא שנגח קרוב מאוד לשער. 10 דקות לאחר מכן עודאי אבו שאהין המחליף החמיץ הזדמנות אדירה להשוות כשבעט מקרוב מעל לשער.

שחקני ממב"ע, ניסו אך לא הצליחו לצאת מנצחים

יציאה למתפרצת טובה של כאוכב הגיעה בדקה ה-77' כשאבו ריא, במהלך אופייני שלו, השתחרר מצוין מהבלם ובעט כדור שטוח שעבר ליד העמוד. בדקה ה-85' כאוכב הכפילה את היתרון ל 2-0 באמצעות מתפרצת שהפעם בסופה הכדור נכנס פנימה ומי שהיה חתום על השער הוא מחמד זידאן.

כעבור שתי דקות המתח הגיע לשיאו ולקראת הסוף ממב״ע קיבלה פנדל ונאג׳י אבו ג׳בל הצליח לצמק ל 2-1. בדקה ה-90' אבו ריא ניצל טעות איומה בהגנת של ממב״ע וקבע את התוצאה הסופית של המשחק 1-3 לכאוכב שהוכתרה כאלופת הגביע המחוזי.

שחקני כאוכב חוגגים

מוחמד אבו ריא מלך השערים של כאוכב אמר בסיום: "אנחנו משחקים טוב בליגה ורצינו להמשיך את המומנטום ולא להפסיד לא משנה אם זה גביע או ליגה. כל זמן שאנחנו יורדים לכר הדשא אנחנו נותנים את המקסימום, אין יותר כיף מניצחון".

אבו ריא(מימין). מלך שערי כאוכב

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות