הערב: אחי נצרת תנסה להעפיל לגמר גביע הטוטו

אחי נצרת תפגוש את הפועל עפולה הערב באצטדיון בנשר במטרה לנצח ולהעפיל לגמר גביע הטוטו.

עברו מספר ימים מאז ההפסד הכואב של אחי נצרת להפועל כפר סבא בקרב הצמרת של הליגה הלאומית וכעת קבוצתו של אדהם האדיה ניצבת בפני אתגר חדש והוא עלייה לגמר גביע הטוטו. אחי הצהירה מהיום הראשון שרואה חשיבות גדולה מאוד במפעל ועושה את כל המאמצים בכדי להביא את התואר וכאמור בדרך עברה משוכות לא פשוטות כשניצחה את נשר, עפולה, נצרת עלית וברבע הגמר האחרון את אותה הפועל כפר סבא לה הפסידה במסגרת הליגה. מבחינת סגל הקבוצה מי שיחסר הוא חסן אבו זייד המוצהב ואמיל ניניו שבעקבות פציעה ככל הנראה גם לא ישותף.

הקהל של אחי נצרת, יגיע לתמוך גם הערב

צילום: הדף הרשמי אחי נצרת

אחי תפגוש את הפועל עפולה היום בשעה 19:30 באצטדיון בנשר למשחק לא פשוט כאשר יש לציין כי אחי נצרת מעבר לכך שרוצה לרשום תואר נוסף בספרי ההיסטוריה של הקבוצה, גם מייחסת חשיבות גדולה לעניין הכלכלי שכן אם תצליח לזכות בתואר היא תכניס לקופתה סכום שיעזור מאוד לקבוצה. בכל אופן, במבט גם קדימה למסגרת הליגה המשחק בשישי הקרוב שמצפה לה מול הפועל מרמורק אין ספק שניצחון ועלייה לחצי הגמר יתנו דחיפת מוטיבציה לשחקנים שספגו הפסד כואב בשישי האחרון.

שחקן הקבוצה מוראד אבו ענזה אמר ליאללה ספורט לקראת המשחק: "אווירה מצוינת, ההפסד לכפר סבא מאחורינו ואחרי התבוסה מול כפר סבא לקחו אותנו ליום כיף קבוצתי כדי שנחזור לעצמנו. מאז ערכנו שני אימונים מצוינים שהחזירו לנו את האווירה הטובה והולכים בכל הכוח על המשחק הזה, המטרה שלנו היא לזכות בגביע אבל קודם כל צריכים לעבור את החצי ולוקחים את זה בשיא הרצינות".

#אחינצרת #ראשי1

כתבות נוספות