דבוריה הפסידה 1-0 לריינה. מוחמד עואד כבש את שער הניצחון

דבוריה רשמה הפסד שני מפתיחת העונה כשנכנעה 1-0 לבני ריינה, מוחמד עוואד כבש שער ניצחון. בוסקילה: "עדיף להיות פחות טוב ולנצח, הכדורים לא נכנסו לנו. מגדל העמק? אין שום דבר אני מאמן דבוריה אבל אי אפשר לדעת מה יילד יום". עואד: "אנחנו שווים פלייאוף"

קבוצתו של רפי בוסקילה לא הצליחה לשמור על רצף ניצחונות ונכנעה היום(שלישי) למכבי בני ריינה בתוצאה 1-0. מצדה של דבוריה יהודה ז'אנו הפצוע לא שותף ואילו סולטאן זועבי שבקשת שחרורו נדחתה כאמור שיחק בקישור. מנגד, בצד בני ריינה פתח בהרכב החלוץ החדש מוחמד עואד שהצטרף לאחר טארק נעאמנה, חאתם כריים, אחמד דראשוה ואיאד מנאע. ריינה הגיעה למשחק גם לאחר אירועי המגרש באכסאל שם מלבד המהומות גם רשמה הפסד בשניות האחרונות לכפר קרע.

דבוריה פתחה טוב את המשחק ובמחצית הראשונה הייתה טובה יותר והצליחה להגיע למספר מצבים בהם הייתה יכולה לעלות ליתרון אך לא הצליחה לעשות זאת. מנגד, ריינה הרשימה ולא הייתה יריבה פשוטה אך בכל זאת המחצית הראשונה הסתיימה מאופסת.

הגיע למצבים אך הכדור לא נכנס. מלכה

צילום: אחמד עזאיזה

המחצית השנייה סיפקה את הרגע החשוב ביותר במחשק בדקה ה-67' כאשר אשרף עתאמללה שלח כדור לחלוץ ריינה מוחמד עואד שרשם משחק גדול וקבע יתרון 1-0. דבוריה ניסתה להשוות אבל יכולת מצוינת של השוער נעאמנה מנעה ממנה לעשות זאת והתוצאה נשמרה עד לסיום.

מאמן דבוריה רפי בוסקילה אמר בסיום המשחק: "שיחקנו מצויין בחצי הראשון הצגת כדורגל אבל כשלא כובשים-סופגים. אין מה לעשות זה הכדורגל והגדולה היא להרים את הראש ולהתקדם למשחק הבא, בעוד 48 שעות יש כבר עוד משחק".

רפי בוסקילה

צילום: אחמד עזאיזה

עדג כה במשחקי דבוריה המצב היה הפוך כאשר היכולת הייתה פחות טובה אבל הביאו שלוש הנקודות ועל כך אמר בוסקילה: "אני מעדיף להיות פחות טוב ולנצח אבל חצי ראשון פשוט הכדורים לא נכנסו שיחקנו מצוין ומסתכלים קדימה הליגה עוד ארוכה אף אחד לא עולה ויורד ליגה במחזור שישי. הכל שקט עכשיו ומסתכלים אך ורק על האימון הבא"

על כך ששמו הוזכר כמועמד לאימון מגדל העמק: "בינתיים יש שם מאמנים זמניים לא קיבלתי שום פנייה אני מאמן דבוריה, מגדל העמק זה בית שלי אני גם גר שם ועברתי שם דברים יפים אז אי אפשר לדעת מה יילד יום. אני כרגע מאמן דבוריה".

שחקני בני ריינה

מוחמד עואד כובש שער הניצחון לריינה אמר בסיום המשחק: "אנחנו קבוצה מצוינת, אחרי החיזוק של הקבוצה לאחרונה , לדעתי הקבוצה שלנו שווה פלייאוף. סלאח מאמן מצויין ואני שמח מאד שאני משחק אצלו. בנוגע לשער שכבשתי, זאת תשובה לכל מי שביקר אותי וטוען שעואד לא יכבוש שערים, אז זו התשובה שלי ונראה לי שיש אנשים לא ישנו הלילה".

על עזיבת של כפר קרע אמר: "אני עזבתי את כפר קרע בגלל חנא פרהוד, לא מתאים לח שמאמן מקלל וצועק ופוגע בשחקן שלו אצלי זה קוו אדום ודבר שני חנא לא נתן לי לשחק בעמדה שאני רוצה וזה לא בא לידי ביטוי ליד השער". ​

#דבוריה #מכביבניריינה

כתבות נוספות