עלאא אבו סאלח: "למרות שהפסדנו, זה המשחק הטוב ביותר שלנו העונה"

בני סכנין הפסידה 1-0 למוליכת הטבלה הפועל חיפה. עלאא אבו סאלח: "למרות שהפסדנו זה המשחק הטוב ביותר שלנו העונה".

בני סכנין סיימה אמש(ראשון) את המחזור השמיני של ליגת העל עם הפסד למוליכת הטבלה הפועל חיפה באצטדיון עכו המשמש כמגרשה הביתי בימים אלו. נעים עשה הרבה חישובים השבוע על המערך שיפתח נגד הפועל חיפה וכדי לעצור את ההתקפה הקטלנית ובחר לעלות שוב עם מערך שלושה בלמים איתו הוא משחק בפעם השלישי ברציפות הכולל את אבו סאלח ואבראהם פאס והצעיר מארון גנטוס.

התכניות של המאמן החזיקו מעמד רק 83 דקות ואמנם זה נכון שמשחק ההגנה של סכנין היה טוב ברובו והצליח לעצור את ההתקפה של הפועל חיפה, אך לקלינגר היה הנשק הקטלני שחיכה על הספסל ובנגיעה הראשונה הכריע את המשחק ושלח את סכנין עם פרצוף מאוכזב לביתה.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

צילום: מועדון בני סנכין

בלם הקבוצה עלאא אבו סאלח אמר ליאללה ספורט: "המשחק הזה היינו דווקא מצוינים, היינו נוכחים בהגנה ובהתקפה, הרווחנו תקלים והיינו במשחק, התאבדנו על כל כדור. תמיד יש מה לשפר אבל נראה מה המאמן יגיד לנו ואת כל ניתוחי המשחק אחר כך"

עוד הוסיף על משחק הקבוצה: "צריך להשתפר. במשחקים קודמים היו טעויות בהגנה ובקישור, היום לא היה לנו מזל בהתקפה ולפעמים גם שאתה עובד יותר מדי קשה בהגנה אין לך מספיק כוח בהתקפה. בסוף לחצו אותנו זה נכון אבל זה היה כשכולנו כבר יצאנו להתקפה אפילו אברהם פאס ונשארנו חשופים ודרך אגב, בשלב הזה היינו יכולים גם בכדור רוחב של פיראס להבקיע שער"

על מערך השלושה בלמים: "אני בעד השיטה הזו, היא התקפית מאוד. גם באירופה משחקים בשיטה הזאת ועובדה קיבלנו עד עכשיו 8 משחקים 8 שערים, אנחנו מהטובים בליגה בהגנה בינתיים. לפעמים לא הולך לנו בהתקפה אבל במצב כזה לפחות אם לא סופגים זה נותן לנו בכל זאת להרוויח את הנקודות ממשחקים. בכל מקרה אני חושב שזה המשחק הכי טוב שלנו העונה" .

מרוצה מהיכולת של הקבוצה. אבו סאלח(מימין)

צילום: מועדון בני סנכין

על הקהל המאוכזב: "האוהדים רוצים רק נקודות ונכון שחלקם מבקרים את המאמן אני שומע את זה. דעתי? זה לא צריך לעלות על הפרק. אין היום בחוץ מאמנים טובים יותר מפליקס, אלדד ואיימן".

לקראת המשחק מול מכבי נתניה: "ראינו איך הם משחקים אבל גם ראינו איך הפועל חיפה משחקים לפני המשחק איתם ועובדה שהגענו לכל המצבים וחטפנו מהם גול שטותי, ראינו גם את בית"ר איך משחקים וניצחנו אותם. יש לנו צוות אימון שמקפיד איתנו על כל דבר וננתח טוב את המשחק הזה"

על משחקו האישי: "באופן אישי אני הייתי חולה גם לפני המשחק הייתה לי חולשה בגוף אבל גם עלי היה חולה אז התעליתי על עצמי וכל המשחק שאלו אותי אם אני יכול להמשיך עד שלא היה לי כוח אז סימנתי להם בסוף שאני צריך לצאת".

מרוצים מהמשחק אבל לא מהתוצאה

צילום: מועדון בני סנכין

עוד בנוגע למשחק אמש, מחמאות מגיעות לשני הצעירים שרשמו הופעה טובה. מארון גנטוס שהיה הטוב ביותר על המגרש ואילו איהאב גנאים שרשם הופעת בכורה טובה בהרכב במקומו של הקפטן חאלד חלאילה המוצהב. מנגד, בחלק ההתקפי מי ששוב נראה מתקשה הוא ישראל זגורי ועל כך אמרו בסכנין: "מרוצים מאוד מהצעירים שלנו וזו אחת הנקודות החיוביות שלקחנו אתמול מהמשחק הזה. זגורי? הוא רוצה ומאוד משתדל אבל לפעמים לא הולך. ישוחחו איתו ויעודדו אותו, ככה זה בכדורגל".

מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש. גנטוס

צילום: מועדון בני סנכין

בנוגע לג'יבה הברזילאי ובהמשך לדבריו של המאמן פליקס נעים שאמר שימשיך להיבחן השבוע, גורמים במועדון אמרו: "הוא נראה עדיין קצת חלוד. צריך לבחון טוב האם הוא יכול לשדרג באמת את הקבוצה, סכנין צריכה מישהו שהוא ברמה המקצועית שלו מעל הקבוצה וירים אותה ולא באותה רמה או פחות ממנה".

#בניסכנין

כתבות נוספות