כפר קאסם חזרה למסלול הנצחונות וגברה 1-0 על בקעת הירדן

מ.ס כפר קאסם חוזרת למסלול הניצחונות לאחר שגברה 1-0 על בקעת הירדן. אדלשטיין: "הקבוצה מתחברת. אנחנו שמחים ומכאן מסתכלים קדימה למשחק הבא כשאנחנו כבר במקום השלישי".

קבוצתו של שי מאור הצליחה לחזור למסלול הניצחונות ולאחר תחושת הפספוס בשבוע שעבר מהתיקו מול הכח רמת גן, הצליחה לנצח את הפועל בקעת הירדן אותה ארחה היום במסגרת המחזור השביעי של ליגה א' דרום. כפר קאסם הייתה השולטת היום ברוב המשחק והגיעה ללא מעט מצבים שבסופו של דבר להבדיל מהמחזור הקודם בו בקבוצה טענו למשחק טוב אך יצאו עם נקודה אחת בלבד, הפעם כפר קאסם הוציאה את מלוא הנקודות בזכות שער שכבש רן בן שמעון בדקה ה-57'.

מבשל שער הניצחון ואחד השחקנים המשמעותיים ביותר של כפר קאסם אוהד אדלשטיין אמר ליאללה ספורט בסיום המשחק: "המשחק היה טוב מאוד, הנענו כדור והגענו להרבה מצבים. אני שמח מאוד גם על בישול השער שלי ומכאן ממשיכים קדימה למשחק הבא כשאנחנו נמצאים במקום השלישי".

אוהד אדלשטיין

צילום: נזיה סולטאן

על פתיחת העונה ההפכפכה של כפר קאסם: "בתחילת העונה לא היינו בהרכב החזק כי אני וסולטאן היינו פצועים במשך ארבעה משחקים, רק בתקופה האחרונה חזרנו והקבוצה מתחברת לאט לאט בעזרת השם זה יגיע אנחנו רק במחזור 8".

על יכולתו האישית: "אני בכושר טוב ברוך השם ורוצה להמשיך עם זה מאז שחזרתי אני עם שני שערים ושלושה בישולים והכי חשוב זה לעבוד קשה ולהמשיך".

#כפרקאסם

כתבות נוספות