כפר כנא ניצחה את הרצליה וחזרה למקום הראשון, אכסאל ניצחה את מגדל העמק

הצמרת מצטופפת: כפר כנא ניצחה את הרצליה וחזרה למקום הראשון, אכסאל ניצחה את מגדל העמק וקפצה מעל אום אל פחם והרצליה אל המקום השלישי. 

הפועל הרצליה - הפועל כפר כנא 

כפר כנא חזרה למסלול הניצחונות כאשר ניצבה בפני אתגר לא פשוט כשהתארחה אצל הפועל הרצליה הדבוקה לה במיקום בין רביעיית צמרת הטבלה ומראש היה צפוי קרב מסקרן בין שתי ההפתעות של פתיחת העונה. הפועל כפר כנא עשתה הערב ניצחון חוץ מרשים ואם הייתם שואלים את אנשי הקבוצה לפני המשחק האם הם יסתפקו בתיק, היו אומרים שכן מהסיבה שהפועל הרצליה היא קבוצה שהוכיחה עד כה כי היא חזקה אך הפועל כפר כנא לא חששה והמשיכה להוכיח ממשחק למשחק כמה איכות ועוצמה יש לה.

שחקני הפועל כפר כנא חוגגים בהרצליה

כזכור, כפר כנא הגיעה למשחק לאחר הפסד ביתי כואב בשבוע שעבר לקרית אתא אבל כנראה שכולנו קיבלנו על כר הדשא את התשובה כמה החיסרון של מוטי מלכה השפיע על הקבוצה כשחזר הערב להרכב האדומים. את השער הראשון כבש השחקן הצעיר אמיר נפאע בדקה ה-69' ואילו מוטי מלכה כבש את השני של הפועל בדקה ה-88'. כפר כנא יכולה לחזור לצפון עם הרבה שמחה וריקודים ולבטח הניצחון ישכיח את הדרך הארוכה שעשתה החבורה של פאיד חסון.

מנהל הקבוצה דרג'אם סביח אמר ליאללה ספורט בסיום: "אני מאד גאה בשחקנים שלי, עשינו ניצחון גדול מאוד של גיבורים. כל הכבוד לכולם על העבודה הקשה ואנחנו עכשיו מסתכלים קדימה"

הג'וקר של כפר כנא. מוטי מלכה 

הפועל אכסאל - מגדל העמק 

קבוצתו של סמיר עיסא שומרת על רצף ניצחונות כאשר גברה 1-0 על הפועל מגדל העמק. אכסאל מצדה הגיעה במצב רוח חיובי אחרי שבוע של שקט שבמהלכו הצטרף לשורותיה גם הקשר חמד גנאים (לא שותף היום כיוון שטרם עבר את הליכי הרישום בקבוצה) אך בניגוד לתחזיות היריבה שעברה טלטלות השבוע הקשתה עליה לא מעט.

במחצית הראשונה אכסאל הגיעה למספר הזדמנויות קריטיות של כיבוש שערים אך לא הצליחה לממש אותן ולבסוף מי שכבש את השער המכריע במשחק הוא הבלם אלירן חודדה בדקה ה-40' כשבעט לתוך הרשת כדור שהגיע מקרן. במחצית השנייה קבוצתו של עיסא נחלשה מאוד אך לבסוף על אף יכולת לא מספקת מול היריבה שלרוע מזלה גם נשארה בעשרה שחקנים בתוספת הזמן עקב הרחקת שחקנה טל בויס, אכסאל יכולה להיות מרוצה משלוש הנקודות שממקמות אותה שלישית בטבלה. 

האיש המכריע. חודדה  צילום: ודיע ג'בארין 

#הפועלאכסאל #הפועלכפרכנא

כתבות נוספות