יוסף עוודי: "מבטיח לקהל שאת המשחק הבא בבית ננצח"

יוסף עוואדי:"עשה לנו קצת רע לבוא למשחק מול באקה אחרי שניצחנו 5-1, מבטיח לקהל שאתה המשחק הבא בבית ננצח".

מגן הפועל אום אל פחם בראיון התייחס ראשית להפסד להפועל באקה: "מאוכזב, התכוננו טוב ורצינו לצאת עם הנקודות ועשינו את ההכנה הכי טובה בשביל לבוא ולנצח. האמת איך שהתחיל המשחק לא הלך לנו, חשבתי שנתעורר במחצית השנייה אבל הלך לנו קשה. באקה קבוצה טובה, אבל אם היינו מוכנים מראש כמו שצריך אף קבוצה לא יכולה לעצור אותנו אבל נתכונן טוב לכל משחק שיבוא על הדרך, זה עוד משחק".

צפו בראיון המלא

זה עוד משחק בשבילך או קצת מעבר בגלל שמדובר בבאקה?

"כל משחק משמעותי לקבוצה. זו שנה שנייה שלי פה ואני שחקן אום אל פחם. נכון שיש לי חיבור גם עם באקה אבל אני נותן את הכל לאום אל פחם".

איך אתה מסביר את ההבדלים בין בית שאן למשחק מול באקה? "באנו יותר מוכנים בתוך עצמנו לבית שאן, עשה לנו קצת רע לבוא למשחק הזה אחרי שניצחנו 5-1 אולי זה פגע לנו בגישה. מקווה שנלמד מזה לפעמים כדורגלן עושה משחק טוב וחושב שהוא בעננים אבל אני מבטיח שזה לא יחזור"

חוסר מזל בבית יש לכם "אני מבטיח שבמשחק הבית הבא אנחנו מנצחים, ב-100%" .

הקהל שלכם מתקשה לקבל תוצאת תיקו "קהל בדרך כלל אוהב הצלחות, במיוחד אום אל פחם את קבוצה של קהל. יש לנו אלפים שמלווים אותנו כל משחק והם לא מקבלים תיקו או הפסד, הם שרופים על כדורגל ואני אומר שאולי הוא קצת התאכזב שלא נתנו תצוגה כמו שבוע שעבר אבל אני אומר לך ומפה מבטיח לכל הקהל שנחזיר להם במשחק הבא על המגרש ונצא לדרך חדשה של נצחונות ולא תיקו".

יוסף עוודי

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות