טאהא ואלחמיד צפויים לפתוח בהגנת ב"ש הערב במשחק העונה

צמד הבלמים לואי טאהא וחאתם עבד אלחמיד צפויים לפתוח גם הערב בהרכב הפועל ב"ש במשחק העונה, ראדי ייצא למפגש מסקרן עם מכבי ת"א ואילו מוחמד גאדיר עדיין מחוץ לסגל עקב פציעה.

הערב בשעה 21:00 יתקיים משחק העונה הראשון בין הפועל באר שבע למכבי תל אביב ואם תרצו אפשר לקרוא לו גם הקלאסיקו של הכדורגל הישראלי. הרבה מתח יש במשחק הזה כאשר עם פתיחת העונה ניתן לזהות כי שתי הקבוצות לא מזכירות את היכולת שלהן משנים קודמות.

הפועל באר שבע שחלמה העונה על ליגת האלופות ורצתה להיות בין 32 הגדולות של אירופה, לא הצליחה במשימה והסתפקה רק בליגה האירופית. באר שבע מגיעה למשחק הזה אחרי ההפסד לסטיאווה בוקרשט(2-1) ובנוסף להפסד האחרון הקבוצה סובלת ממכת פציעות מתחילת העונה כשכל יום נכנס שחקן אחר לרשימה, אך על אף הפציעות והיכולת הלא משכנעת של האלופה, במועדון קיימת מתיחות ודריכות לקראת המשחק הערב וניצחון הערב על מכבי תל אביב ייתן שקט למאמן ברק בכר ובעיקר דחיפה מנטאלית לשחקנים לקראת ההמשך.

חאתם אלחמיד ומהראן ראדי

כפי שאמרנו למשחק הזה יש טעם מיוחד כאשר מדובר בקרב בין שתי הקבוצות הטובות היום בכדורגל הישראלי וללא המשחק הזה מקבל הרבה תשומת לב ואהדה גם בקרב הקהל במגזר הערבי. הפועל באר שבע הפכה בשנים האחרונות לקבוצה מאד אהודה ואהובה אצל הרבה אוהדי כדורגל במגזר הערבי מחזיקה בסגל שלה כיום 5 שחקנים מהמגזר: חאתם אלחמיד, לואי טאהא, מהראן ראדי, אמיר חלאילה ומוחמד גדיר.

המשחק הערב יפגיש את מהראן ראדי וקבוצתו לשעבר מכבי תל אביב. כזכור לכולם מהראן שיחק במכבי תל אביב במשך שלוש עונות וחגג עם הצהובים שלוש אליפויות, אולם השחקן לא היה מרוצה ממעמדו בקבוצה ובחר לעבור לבירת הנגב שהפכה עבורו לבית חם. מעברו של ראדי לבאר שבע הביא איתו את מה שחיכו לו בדרום כ-40 שנה, אליפות. כבר בעונה הראשונה שלו חגג השחקן עם הפועל באר שבע את האליפות ההיסטורית שחיכו לה עשרות שנים.

השחקן שהיה שותף מלא להצלחת הקבוצה, זוכה להערכה מצד אלונה והצוות המקצועי שהחתימו אותו לשתי עונות נוספות וכבר בעונתו השנייה חגג את האליפות השנייה עם האדומים והחמישית ברציפות שלו. הישג נהדר לשחקן ישראלי. ועם האוכל בא התאבון? אצל ראדי כנראה שלא. על אף גילו המבוגר וההישגים המרשימים, ראדי משתבח עם השנים כמו יין ובזכותו העונה הפועל באר שבע ניצלה עד כה מכמה הפסדים . ראדי פתח את העונה בצורה נהדרת, השחקן כבש לכבוש שערים בסטייל משלו הכולל בעיטות או יותר נכון פצצות עם הרבה עוצמה שנותנות הרבה נחת ואוויר לברק בכר.

משתבח משנה לשנה. ראדי

צילום: מועדון כדורגל הפועל באר שבע

ראדי לא רק שחקן כדורגל אלא הוא גם מנהיג אמיתי. השחקן נחשב לדמות מאד אהובה בקרב שחקני המגזר ונחשב לאבא של הרבה שחקנים צעירים שתמיד מתייעצים איתו. ראדי הוא שחקו שמנחה ומכוון, מחבק ותומך ותמיד נמצא עבור שחקנים אחרים ברגעים הכי הקשים , הרבה שחקנים סיפרו שראדי תופס דמות אב בשבילם.

בהיבט החלק ההגנתי של ב"ש, הפציעה של מייגל ויטור והרחקתו של שיר צדק נתנו את ההזדמנות ללואי טאהא וחאתם אלחמיד לעמוד במרכז ההגנה של הפועל באר שבע. ברק בכר לא החליט סופית מי ההרכב הפותח במשחק העונה, אבל חאתם אלחמיד ולואי טאהא צפויים לפתוח הערב על אף ששניהם סובלים מפציעות לאחר שחש כאבים במשחק האחרון נגד הרומנים וסובב את הקרסול וגם טאהא שסובב את הקרסול וספגה מכה חזקה , קיבל טיפול רפואי ויפתח הערב בהרכב.

החלוץ מוחמד גדיר סובל מפציעה ולא יהיה בסגל הערב ואמיר חלאילה שכבש שער ובישל אחד נוסף בניצחון שבוע שעבר על רעננה, גם הוא צפוי להישאר מחוץ לסגל הערב.

#הפועלבארשבע #מוחמדגאדיר #מהראןראדי #לואיטאהא

כתבות נוספות