בני סכנין נכנעה גם היא הערב למוליכת הטבלה: הפסידה 1-0 להפועל חיפה

בני סכנין נכנעה גם היא הערב למוליכת הטבלה הפועל חיפה והפסידה 1-0 באצטדיון בעכו. נעים: "שיחקנו שווה בשווה ומה שהיה חסר זה כדור ברשת".

הניצחון הזה כולו עדן בן בסט, השחקן שנכנס כמחליף ניצל טעות בהגנת סכנין וכבש את שער היתרון של הפועל חיפה בדקה ה-83'. פליקס נעים עשה הרבה חישובים השבוע על המערך שיפתח נגד הפועל חיפה וכדי לעצור את ההתקפה הקטלנית בחר לעלות עם מערך שלושה בלמים הכולל את אבו סאלח ואבראהם פאס והצעיר מארון גנטוס . התוכניות של המאמן החזיקו מעמד רק 83 דקות, ואמנם זה נכון שמשחק ההגנה של סכנין היה טוב הערב והצליח לעצור את ההתקפה של הפועל חיפה, אך לקלינגר היה הנשק הקטלני שחיכה על הספסל ובנגיעה הראשונה הכריע את המשחק ושלח את סכנין עם פרצוף מאוכזב לביתה.

המשחק עצמו לא התעלה לרמה גבוהה ברובו כאשר סכנין מלבד הטעויות שעשתה, יכולה להיות מאוכזבת גם מהעובדה שכן הגיעה למספר הזדמנויות והמסוכנת מביניהן הייתה הנגיחה של שלומי אזולאי למשקוף. על סמך אותן הזדמנויות ומהלכי המשחק הכללים ניתן לומר שתיקו היה משקף אך לצערה של סכנין לא כך הסתיים המשחק.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

סכנין לא מצליחה לכבוש כבר בשני משחקים וזה רק מראה עד כמה הקבוצה סובלת בחלק ההתקפי שלה בנוסף למכת הפציעות. סכנין תצא למשחק חוץ קשה בשבוע הבא כשתפגוש את מכבי נתניה והפסד נוסף יכול לגרום לאי שקט בקבוצה כך שאין מנוס ורק ניצחון יכול לעצור את כדור השלג.

במסיבת העיתונאים פליקס נעים נראה מאד מאוכזב מהתוצאה ואמר על ההפסד: "עבדנו כל השבוע והצלחנו כדי לעצור ולכסות להפועל חיפה את המתפרצות שלה ואני חושב שהצלחנו לעשות את זה. שיחקנו שווה בשווה ומה שהיה חסר זה כדור ברשת".

פליקס נעים גם החמיא ליריבה ואמר: "הפועל חיפה קבוצה טובה, אם עדן בן בסט נכנס כמחליף שלה זה אומר הכל".

לא מצליחים לכבוש. שחקני סכנין

צילום: מועדון בני סכנין

על המשחק הבא מול נתניה: "אנחנו נתכונן ממחר למשחק הבא וצפוי לנו עוד משחק קשה".

המאמן התייחס גם למה עובר על הקבוצה במשחקים האחרונים והוסיף: "חסר לנו שערים ברשת, אנחנו מגיעים למצבים ולא כובשים. שלומי היום הגיע למצב מצוין וכמעט היה כובש".

על מכת הפציעות: "אנחנו עוברים הרבה תהפוכות בקבוצה, יש הרבה פציעות ומה לעשות כשיש לך שחקן למשל כמו עלי עותמאן שכל השבוע מתאמן פתאום לא כשיר כי הוא חולה. אנחנו סובלים מהפציעות".

הקהל של סכנין מאד זועם על שיטת המשחק של המאמן ובמיוחד שיטת שלושת הבלמים ועל כך אמר המאמן: "חסר לי שחקן פליימייקר שיעשה את העבודה באמצע, בגלל המצב הזה אנחנו משנים שיטה , אבל שלושה בלמים זה לא אומר שאנחנו משחקים בונקר, אנחנו תוקפים ולא מתגוננים".

על הברזילאי שנבחן אמר המאמן: "כרגע הוא נבחן, עדיין לא התאקלם היה לו קשה. עד שבוע הבא נקבל החלטה לגביו".

מה שכן, בסכנין יכולים להיות מרוצים משני הצעירים גנטוס וגנאים. שני הצעירים הוכיחו היום שיש עתיד לסכנין כאשר הפגינו יכולת טובה וגם מוסיפים הרבה נשמה למשחק של הקבוצה.

#בניסכנין #ראשי

כתבות נוספות