סמיר עיסא: "כל קבוצה שתתעמת איתנו לא תירדם טוב בלילה לפני"

סמיר עיסא לאחר הניצחון בהופעת הבכורה ולקראת המשחק הבא: "הייתה חסרה באכסאל עבודת צוות, כל קבוצה שתתעמת איתנו לא תירדם טוב בלילה לפני".

סמיר עיסא רשם הופעת בכורה מוצלחת במדי הפועל אכסאל במשחק הליגה האחרון מול אסי גלבוע ומחר(שני) צפוי לו משחק ליגה נוסף והפעם מול יריבה שעל הנייר הרבה פחות קשה ומאיימת שגם עוברת לא מעט טלטלות לאחרונה ביניהן עזיבת מאמן וזו הפועל מגדל העמק.

כזכור, המשחק בין השתיים יתקיים במגרש באום אל פחם עקב סגירת המגרש באכסאל לאחר המהומות בסיום המשחק בין ריינה לכפר קרע, על אף שהיה חשש שגם שם הוא לא יוכל להתקיים כחלק מהשלכות המהומות שהיו בסיום המשחק בין אום אל פחם לבאקה אל גרבייה בשישי האחרון אך נכון לרגע זה אין שינוי.

מאמן הקבוצה החדש סמיר עיסא אמר לאחר הופעת הבכורה המוצלחת שלו ליאללה ספורט: "שאפו לשחקנים שלי שעמדו נכון על כר הדשא ועשו עבודת צוות שזה מה שהיה חסר באכסאל".

סמיר עיסא

עוד הוסיף עיסא: "נכון שניצחון יפה ומתוק אבל צריך לפרגן גם לקבוצה השנייה, אין לי ספק שהרבה קבוצות יאבדו פה נקודות. אמנם היינו יכולים להיכנס לפיגור במחצית הראשונה אך במחצית השנייה שיחקנו לפי מה שהם חשבו לשחק נגדנו ויצאנו למתפרצות קטלניות שהכריעו את מאיר כהן ארבע פעמים"

מה היה חסר באכסאל? "חסר משחק צוות, חסר צמצום מרחקים ועוד הרבה פרמטרים טקטיים אבל כרגע הכל נשען כאן על יכולת אישית ואני לא סובל את זה. היכולת האישית צריכה להיות חלק ממשחק הצוות וכך אנחנו נראה הרבה יותר טוב".

איך נערכים למשחק הבא? "כל משחק שלנו יהיה קשה אבל לכל קבוצה שתתעמת איתנו גם יהיה קשה והיא לא תירדם טוב בלילה"

צפו בראיון המלא

אכסאל נמצאת כיום במקום ה-5 בטבלה כשבמאזנה 12 נקודות, זהה לאום אל פחם שממוקמת רביעית, אך היא במשחק חסר . מחר יש לה הזדמנות לקפץ מעל המקום הרביעי ובמידה וכפר כנא והרצליה שממוקמות מעליה יסיימו בתיקו ביניהן היא עלולה למצוא את עצמה במקום השני אחרי הפועל רובי שפירא, כך שמדובר במשחק בעל חשיבות רבה עבור קבוצתו של סמיר עיסא.

#הפועלאכסאל #ראשי

כתבות נוספות