העשירי של מספר 10: דיאא סבע כבש את שערו העשירי העונה וממשיך להוליך את טבלת הכובשים של הליגה

העשירי של מספר 10: דיאא סבע כבש את שערו העשירי העונה אמש מול עירוני ק"ש וממשיך להוליך את טבלת הכובשים של ליגת העל. דיא סבע ומכבי נתניה ניצחו אמש את עירוני קרית שמונה בתוצאה 3-1 וזאת אחרי הפסד כואב ותבוסה בשבוע שעבר לבית"ר ירושלים. נתניה היא הלהיט של הליגה, תענוג לראות את הקבוצה של ברדה ודראפיץ' משחקת ובמיוחד כשיש לה שחקנים עם אופי התקפי כמו ערן לוי ודיאא סבע שאפשר לקרוא להם מעכשיו המבצעים.

כבש את שערו העשירי העונה. סבע

צילום: וואסים מוואסי

סבע מוליך את טבלת מלך השערים בליגת העל ואמש כבש את שערו העשירי בליגה. אז מה יש לנו לומר על המספר 10? דיא סבע לובש את החולצה מספר 10 ועם 10 כיבושים עד עכשיו , 10/10. לדיא מגיע ציון 10 עד עכשיו, השחקן שמציג יכולת פנטסטית עד עכשיו ועם הרגל השמאלית שלו עושה מה שבא לו על המגרש, כדורים חופשים, בעיטות עם הרבה עוצמה וכוח ודריבלים שרק הגאון מברצלונה עושה, אז לסבע מגיע ציון 10. אגב, זה המספר שלובש על גבו הגאון מברצלונה.

במחזור ה-10 יפגשו דיא סבע ומכבי נתניה את הפועל חיפה, אפשר לקרוא למשחק הזה משחק הסינדרלות, משחק סופר מעניין לשתי התקפות מהטובות בליגה. אנחנו לקראת סוף החודש ה-10, סבע ומכבי נתניה נמצאים במקום השלישי בליגה עם 14 נקודות ובמרחק של שלוש נקודות מבית"ר ירושלים, עד כה סבע וקבוצתו מסתמנים ללא ספק כהפתעת העונה.

#דיאאסבע #מכבינתניה

כתבות נוספות