זלפה שמרה על המקום בצמרת לאחר ניצחון דרמטי על רמות מנשה. יניב דרעי הכריע בתוספת הזמן

מזל של השניות האחרונות: זלפה רשמה ניצחון נוסף 2-1 על רמות מנשה. יניד דרעי הכריע בבעיטה חופשית בשניות האחרונות של תוספת הזמן.

מוליכת טבלת ליגה ב' צפון ב' יצאה למשחק חוץ מול רמות מנשה כאשר פתחה בהרכב חסר ללא מספר שחקני הרכב שלא שותפו עקב פציעות ועקב הספורטיאדה. מי שכן פתח בהרכב הקבוצה הוא הרכש הטרי עלי זאמל שהגיע במהלך השבוע מערערה. כצפוי, ראינו פתיחה חזקה של בני זלפה שלחצה ותקפה את שערה של רמות מנשה וכבר בדקה ה-5' נרשמה החמצה של החלוץ מיזר זועבי שקיבל כדור חמאדה מחאג'נה עמוק בתוך הרחבה אך בעט אותו החוצה. בדקה ה-15' שוב החלוץ הלהיט של בני זלפה דהר לתוך הרחבה, הקפיץ מעל השוער ונשאר מול שער ריק אך ההגנה של רמות מנשה הצליחה להרחיק את הכדור ברגע האחרון ולמנוע שער.

שחקני זלפה בפתיחת המשחק

בדקה ה-33' מיזר זועבי קיבל כדור ארוך מיניב דרעי אך רשם החמצה גדולה מול השער. זלפה המשיכה ללחוץ ולשלוח הרבה שחקנים להתקפה ובדקה ה-36' שחקנה החדש עלי זאמל שלח את הכדור בבעיטה אדירה הייתה קרוב מאוד לשער של רמות מנשה אך שוב, זה רק קרוב לשער וזלפה לא מצליחה לעלות ליתרון. בדקה ה-39' התקפה מתפרצת של רמות מנשה יצאה לדרך ודאוד עליסאת בעט כדור חזק ששוער מוחמד חמזה הדף למקום הלא נכון ומי שקבל את הכדור בחזרה זה גיל מזרחי שבעט שוב לשער אבל חמזה הצליח להתעלות על עצמו ובהצלה ענקית הדף את הכדור לקרן.

בדקה ה-41' שוב התקפה מתפרצת מהירה מאוד של רמות מנשה והפעם דאוד עליסאת קיבל כדור ודהר קדימה עבר שני שחקנים של זלפה ובמהלך גאוני שלח את כדור מקרוב לתוך הרשת והעלה את רמות מנשה ליתרון 1:0 קטן על זלפה שנשמר עד סיום המחצית.

שחקני זלפה ורמות מנשה

במחצית השנייה זלפה פתחה בטירוף והמשיכה ללחוץ עם כל הכלים שלה דרך האגפים ודרך האמצע. עלי זאמל ניהל את המשחק טוב באמצע ובדקה ה-51' עודי מחאמיד שלח כדור ארוך מאחורי ההגנה והשאיר את החלוץ מיזר זועבי שהקפיץ מעל השוער וקבע שוויון 1:1. זלפה המשיכה להחמיץ ורמות מנשה שיחקה אך ורק דרך מתפרצות והייתה קרובה לכיבוש שער נוסף על ידי דאוד עליסאת וגיל מזרחי אך הם התמהמהו ברחבה ואיבדו את הדרך לרשת של זלפה.

השופט הוסיף 4 דקות תוספת זמן ועד לדקה ה-94' התוצאה נשארה 1:1 אך בשניות האחרונות התרחשה הדרמה הגדולה כאשר בתוך הדקה האחרונה הוכשל שחקנה של זלפה חמאדה מחאג'נה כ-20 מטר מהשער משמאל לרחבה. מי שניגש לכדור הוא המומחה לכדורים חופשיים של זלפה קבשם יניב דרעי ששלח כדור מסובב אדיר עמוק לתוך השער והעניק לזלפה ניצחון ענק וחשוב להמשך הדרך. באמצעות הניצחון הזה זלפה שומרת על מקומה בראש טבלת ליגה ב' צפון ב'.

בכורה מוצלחת בזלפה. עלי זאמל


כתבות נוספות