רצף הניצחונות של שפרעם נעצר בעיר הכנרת: נוצחה 4-1 על ידי עירוני טבריה

רצף הניצחונות של שפרעם נעצר בעיר הכנרת: נוצחה 4-1 על ידי עירוני טבריה. חרבאוי: "ידענו שאם נכבוש ראשונים המשחק ילך לטובתהו". דאהש סועאד: "יש לנו קבוצה מוכשרת וסומכים על אבו רקייק".

 

כבר לאחר שתי דקות טבריה הצליחה לעלות ליתרון. לאחר טעות איומה של הגנת שפרעם הכדור מגיע לואיל חרבאוי וממנו ללירון אלימלך שהקפיץ את הכדור מעל השוער מג׳די חלאילה וקובע 0-1 לעירוני טבריה. השער המוקדם שספגה שפרעם השפיע באופן מאוד מורגש על השחקנים שלמרות הנעת הכדור המסודרת ברוב התקופות של המחצית הראשונה סבלה מחוסר דיוק בנגיעה האחרונה.

 

מנגד, טבריה יצאה למתפרצות מהירות שהניבו עוד שער של המארחים בדקה ה-30' כאשר שלום עקיבא המצטיין במשחק העביר כדור רוחב אדיר לאביאל גבאי שדחק את הכדור לרשת והכפיל את התוצאה 2-0 לטבריינים במחצית. שפרעם הגבירה את הלחץ על שערה של טבריה עם פתיחת המחצית השנייה, אך נדרשה לשלם את המחיר על הפקרת ההגנה כשאורי סעדון בעט חזק לרשת של ח׳לאילה 3-0 בדקה ה-62'.

ואיל חרבאוי במדי עירוני טבריה

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

לאחר השער השלישי שפרעם כבר נראתה מיואשת אך בדקה ה-76' השחקן הטוב ביותר במשחק של שפרעם, עבד מורג׳אן, שחרר טיל אדיר וצימק ל 3-1.עירוני טבריה הראתה שההתקפות שלה מושלמות והוכיחה את עליונותה במשחק כשהוסיפה עוד שער בדקה ה-82' של אורי צעדון שהשלים צמד. 1-4 מרשים מאוד של טבריה שקוטע רצף של שני ניצחונות של שפרעם.

 

ואיל חרבאוי, קשרה של עירוני טבריה ואחד המצטיינים במשחק אמר לאתר יאללה ספורט בסיום: ״ידענו שהמשחק יהיה קשה ורצינו לגמור את המלאכה כבר במחצית הראשונה וזה הצליח לנו. במחצית השנייה הבקענו שני שערים שעזרו בהשלמת המשימה. ידענו שאם נכבוש ראשונים המשחק ילך לטובתנו. שלטנו במשחק לכל אורכו, והשער המוקדם עזר לנו מאוד״.

 

על היכולת המצוינת שלו מתחילת העונה הוא הוסיף: ״מי שמכיר אותי יודע שזאת הרמה שלי בכל משחק".  

 

בצד המפסיד לא לקחו קשה מדיי את התבוסה ומאמינים שהעתיד ייראה יותר טוב. "למרות ההפסד יש לנו קבוצה טובה אותה נחזק בקרוב מאוד ע"י הבאת בלם, קשר וחלוץ" אמר לנו דאהש סואעד יו"ר הפועל שפרעם, והוסיף: "הקבוצה מאוד מוכשרת ואני סומך על המאמן אבו רקייק שעושה וימשיך לעשות עבודה טובה ואין שום סיכוי שהוא יפוטר, ויתרה מזה אני מבטיח שהוא יישאר הרבה שנים פה".

ההנהלה לא מוותרת עליו. אבו רקייק

 

על עבד מורג'אן שמחוזר ע"י הרבה קבוצות אמר סואעד: "עבד הוא הג'וקר שלנו ואין סיכוי שנשחרר אותו".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload