צומת דרכים: טירה התפוצצה מול מכבי דליה וניצחה 6-2

צומת דרכים: טירה התפוצצה מול דליה וניצחה 6-2. אדרי וסמיר עבד אלחי כבשו צמדים, מוחמד דאהר וקירטבה השלימו את השניים הנוספים. סמארה: "עשינו שינויים חשובים בתקופה קצרה". אלי מזרחי:"הקבוצה התפרקה ברבע שעה וזה לא צריך לקרות, נצטרך לתקן".

זה היה אמור להיות משחק קל יותר עבור דליה שהגיעה אחרי שני ניצחונות רצופים שקירבו אותה מאוד לצמרת הגבוהה כאשר מולה ניצבה נועלת הטבלה מ.ס. טירה שכבשה העונה רק שני שערים בשישה משחקים ובמאזנה נקודה אחת בודדה. פתיחת המשחק הייתה לפי התכניות של אלי מזרחי וחניכיו מהכרמל כאשר בדקה ה-5' נפסק פנדל לטובתם וענאן נסראלדין דייק מהנקודה הלבנה וקבע 1-0 לדליה.

העלה את קבוצתו ראשונה ליתרון. ענאן נסראלדין

צילום: נזיה סולטאן

הלחץ של דליה נמשך אך הקבוצה לא הצליחה להכפיל את היתרון. מנגד, טירה נכנסה למשחק החל מאמצע המחצית הראשונה וגם הצליחה לאזן את התוצאה בדקה ה-31' כאשר ההגנה של דליה לא הצליחה להרחיק כדור שהוגבה לרחבה והגיע לרגליו של שלום אדרי ששלח אותו לרשת וקבע 1-1. השער הכניס את שחקני דליה לבלבול והמשחק שלהם נראה מפוזר ולא מדויק ושלוש דקות בלבד אחרי השוויון הצליחה טירה להשלים מהפך כאשר מיכאל קירטבה השתלט על כדור בצורה נפלאה בתוך הרחבה ושלח אותו לרשת.

טירה לא הרפתה והמשיכה לתקוף וכבר בדקה ה-39' זה הפך ל 3-1 כאשר המצטיין במגרש סמיר עבד אלחי שחזר לפני ימים אחדים לקבוצתו בעונה האחרונה שלח כדור אדיר מחוץ לרחבה אל תוך חיבורי הקורות של שערה של המארחת. הלחץ של טירה נמשך ובהזדמנות האחרונה של המחצית, שניות בודדות בתוך תוספת הזמן, כבש מוחמד דאהר את הרביעי. 4-1 מדהים למ.ס. טירה כשנותרה עוד מחצית שלמה לפנינו.

השלים צמד והופעה מצוינת בקבוצתו החדשה. אדרי

צילום: נזיה סולטאן

במחצית השנייה דליית אל כרמל התחילה בלחץ גבוה על השער של טירה אך הייתה זאת שוב טירה שכבשה בדקה ה-52' ושוב זה היה זה סמיר עבד אל חי שסיים מתפרצת מצוינת עם השער השני שלו והחמישי של טירה. דליה עוד הספיקה לצמק ל 2-5 בדקה ה-55' משער של שגיא סבג שסובב בעיטה חופשית יפה לתוך שערה של טירה. הקצב הטוב נמשך אך ללא שערים עד הדקה ה-86' כששלום אדרי השלים צמד משלו וכבש את השישי של טירה שחתם את תוצאת המשחק. 6-2 גדול ומפתיע לטירה.

בסיום המשחק הקהל של טירה עודד את הקבוצה ואת המאמן מוחמד סמארה שיתף אותנו ברגשות שלו: "עשיתי כמה שינויים בקבוצה בתקופה האחרונה והכנתי את הקבוצה למשחק בצורה טובה מאוד"

מרוצה מניצחון ראשון. סמארה

צילום: נזיה סולטאן

על סמיר עבד אלחי אמר: "הוא עשה שינוי משמעותי בקבוצה ועכשיו רואים למה עשיתי הכל כדי להחזיר אתו לקבוצה וזה ייזקף לזכותה של הנהלת הקבוצה".

בצד המפסיד המאמן אלי מזרחי אמר: "הצלחנו לכבוש שער מוקדם שהיה אמור לגרום לנו למשחק יותר קל, אך אחרי שטירה הצליחה לכבוש ארבעה שערים בתוך רבע שעה הקבוצה התפרקה וזה לא היה צריך לקרות, זה הכדורגל ונצטרך לתקן. אנחנו בוחנים שחרור וצרוף שחקנים".

#מסטירה #מכבידליה

כתבות נוספות