מג'דל כרום יוצאת למשחק מול נחף. סמיר אבו מדהר: "מרוצה מהתוצאות עד כה"

מג'דל כרום יוצאת למשחק מול נחף. סמיר אבו מדהר: "מרוצה מהתוצאות ונמשיך לתמוך במאמן הקבוצה".

קרב חשוב מאוד ייצא לדרכו בשבת הקרובה בנחף כאשר בני נחף קאסם תארח את איחוד בני מג'דל כרום. שתי הקבוצות מגיעות למשחק עם שבע נקודות והפרש שערים שווה של שתיהן. נחף חטפה הפסד כואב וספגה שני שערים בדקות האחרונות (88', 94') במחזור הקודם נגד אחווה כפר מנדא ורוצה להפיק לקחים ולנצח בבית את מג'דל כרום שעדיין לא משכנעת ולא מוכיחה שהיא מסוגלת לעלות ליגה.

מג'ד אלכרום היא ישוב שמייצר ומגדל הרבה שחקנים ומקומה היה תמיד בליגה א'. היישוב שבו גדלו הרבה שחקנים ששיחקו בליגות בכירות ביניהם אחמד סבע, עטאא גאבר, הישאם כיוואן ודיאא סבע, כשל במשימתו בשנה שעברה לעלות ליגה והעונה עזבו את קבוצתו שחקני בית רבים ביניהם בלאל סבע, חאתם כרים, אמיר מנאע ובנוסף המאמן אחמד סבע.

בעקבות השאלות הרבות סביב היכולת של הקבוצה והשחקנים שעזבו, שוחחנו עם סמיר אבו מדהר יושב ראש איחוד בני מג'דל כרום על מצב קבוצתו: "מבחינתי אני מרוצה מהתוצאות, איבדנו שישה שחקני הרכב שעזבו אותנו בלי הסברים ברורים והם עברו לקבוצות אחרות שמשלמות להם אותו שכר שאנחנו שילמנו, הם פשוט עברו בגלל חוסר השייכות והמחויבות שלהם לקבוצה".

אבו מדהר. נותן גיבוי מלא למאמן

על מעמדו של המאמן עלי בדר הוסיף: "אנחנו קבוצה שנוסדה לפני 12 שנים ומאז החלפנו רק ארבעה או חמישה מאמנים לכל היותר. העניינים אצלנו מתנהלים ברוגע ובהיגיון, זו המסורת של הקבוצה מאז ומעולם. נמשיך לתת הזדמנות לעלי בדר ולתמוך בו".


כתבות נוספות