הנהלת נג'דיאת זועמת על סנדלה עקב אי הסכמתה לדחיית המשחק. זועבי: "למרות ההפסדים מרוצים מצביר

לקראת המפגש בין סנדלה לנג'דיאת: הנהלת נג'דיאת זועמת על סנדלה עקב אי דחיית המשחק. זועבי: "מצפה מהשחקנים שלי להראות יכולת טובה כמו בתחילת העונה".

במסגרת המחזור השישי של ליגה ב' צפון ב' תצא אחת הקבוצות המאכזבות לאחרונה הפועל סנדלה למפגש מול מכבי נג'ידאת שעברה לא מעט טלטלות במהלך השבועות האחרונים.

נג'ידאת מצדה ניצחה במחזור האחרון את צעירי טורעאן ורק רוצה לברוח מתחתית הטבלה, לעומתה סנדלה פתחה את העונה בצורה נהדרת עם שלושה ניצחונות רצופים שאחריהם באו שני ההפסדים. סנדלה נוצחה על ידי בני זלפה ופרידיס, שתי קבוצות צמרת הצפויות להיאבק על עלייה וכעת שחקניו של אדהם זועבי רוצים לחזור למסלול הניצחונות. לסנדלה יחסרו במשחק הקרוב שני שחקנים חשובים מאזן עתאמנה וחמזה זועבי עקב פציעות ובנוסף לעזיבתם של מחמד ראג'ח ושלומי אלבז מסיבות אישיות.

מאמן הקבוצה אדהם זועבי מייחס חשיבות רבה למשחק הקרוב ואמר ליאללה ספורט: "מצפה מהשחקנים שלי שיראו יכולת טובה על המגרש כמו שהראו בתחילת העונה למרות שני ההפסדים הרצופים".

על ההפסדים האחרונים של הקבוצה הוסיף: "מכת הפציעות השפיעה על הקבוצה, מאזן עתאמנה וגם חמזה זועבי שניהם שחקנים חשובים בסגל שיש להם השפעה על יכולת ובני זלפה שיחקו מצוין אבל המשחק נגד פרידיס זה היה הפסד לא מוצדק. על אף ההפסדים אני מרוצה מקצב צבירת הנקודות עד עכשיו בהתחשב בקבוצה שלנו שהיא עם תקציב צנוע ומוגבל במטרה להישאר בליגה".

אדהם זועבי

סנדלה תנסה להתחזק בעוד שני שחקנים אולם צעד כזה יעשה לפי המסגרת התקציבית, הקבוצה לא מתכוונת לחרוג מהתקציב ולהביא שחקני רכש עם שכר גבוה .

מן העבר השני בהנהלת מכבי נגידאת כועסים וזועמים על הנהלת סנדלה לאחר שהנהלת נגידאת ביקשה לדחות את המשחק בגלל טורניר הספורטיאדה שמתקיים באילת כאשר שלושה שחקנים של קבוצתה נמצאים שם. מנהל הקבוצה ראיד אמר ליאללה ספורט: "אנחנו מאד כועסים על הנהלת סנדלה וביקשנו לדחות את המשחק , הם נצלו את זה שיש לנו שחקנים באילת ולכן אנחנו החלטנו להטיס את השחקנים שיגיעו בערב ביום שישי וישחקו ביום שבת"

מנהל קבוצת מכבי נג'דיאת

ראיד שלח מסר ברור להנהלת סנדלה: "סנדלה טוענת שיש לה חיילים ולא יכולים לשחק באמצע שבוע ואנחנו לא הגשנו בזמן את הבקשה לדחיית המשחק , הם נצלו את זה, אם היינו מגישים לפני ה-10 בחודש המשחק היה נדחה אבל אם בהנהלת סנדלה לא רוצים לשתף פעולה אז בעתיד אם ירצו מאיתנו עזרה אנחנו נתנהג בהתאם".


כתבות נוספות