אחי נצרת נעצרה והפסידה 4-0 בקרב הצמרת מול הפועל כפר סבא

הפועל כפר סבא בהדרכת מסאי דגו עצרה את הרצף החיובי של אחי נצרת כשניצחה אותה 4-0 במשחק הצמרת: רועי זיקרי עם שלושער אדיר, רצף חמשת הניצחונות של אחי נצרת נקטע. אדהם הדיה: "מסתכלים קדימה". חליל פריג': "עשינו משחק עם 0 טעויות".

המשחק נפתח באווירה יפה וצבועה ירוק לבן בשני מחנות הקהל של הקבוצות. השולטת בדקות הראשונות הייתה כפר סבא כאשר אחי נצרת פתחה את המשחק במערך הגנתי שהתבטא ביציבות בחלק האחורי ויציאה למתפרצות זהירות כאשר בזמן הזה הפועל כפר סבא התחילה לאיים על השער של אחי. דקה 27': ניסיון ראשון לאחי נצרת. בעיטה חלשה מחוץ לרחבה של ספואן חילו. דקה 30': ניסיום נוסף ויפה של אמג'ד סולימאן מבעיטה חופשית קרוב לרחבה. נאיל חוטאבא המשיך ביכולת הטובה אך הפעם בלט בחלק האחורי בצד ההגנתי. דקה 42': נאיל חוטאבא מנקה התקפה מתפרצת מרגלי רז כהן לאחר מסירה לא מדויקת של אמגד סולימאן. נאיל היה במקום, אך נדרש בטיפול לאחר מגע פיזי עם כהן.

דקה 46': מתפרצת יפה מרגלי הפועל כפר סבא, נאיל חוטאבא ביצע עבירה ועצר את ההתקפה. כפר סבא קיבלה את היתרון, רועי זיקרי מצא את עצמו אחד על אחד מול שוער אחי גד עמוס, בעט לפינה השמאלית וקבע יתרון 1-0 . עם חגיגות השחקנים השחקנים שרק השופט לסיום המחצית הראשונה.

שחקני אחי נצרת

עם פתיחת המחצית השנייה נכנס לשחק אכרם שריח במקומו של נינו דוקו שנפצע במחצית הראשונה ודקה לאחר פתיחת המחצית כבר בוצע ניסיון מאיים ראשון על ידי הפועל כפר סבא. דקה 53': טעות קשה בהגנת אחי שהחזירה כדור לשוער , אך יהב אפריאט חלוץ כפר סבא הגיע אליו ולמזלה של אחי בעט החוצה. במהלך המחצית השנייה בלט הבלם חליל פריג' מכפר סבא, שמנע מתפרצות של שחקני של אחי שהיו יכולות לשנות את התוצאה.

דקה 61': כפר סבא ניצלה את העובדה שאחי ב-10 שחקנים לאחר יציאה לטיפול מחוץ למגרש של אחמד שעבאן. דאבל פס בין שחקני כפר סבא בתוך רחבת אחי כאשר עומר פדידה מסר רוחב לפיטר נוורה שמול שער ריק בעט וקבע 2-0 לכפר סבא.

דקה 63': המשחק הפך להיות טעון גם במגרש וגם מחוצה לו. הרבה עבירות בין שחקני שתי הקבוצות שהתבטאו במהומות ביציע של אחי נצרת אך ארגון אוהדי הקבוצה השתלט ולא נתן למהומות להמשיך.

שחקני הפועל כפר סבא

דקה 70': חילוף בשורות אחי נצרת, מוראד אבו ענזה יצא ונכנס במקומו מואמן סלאח.

דקה 72': הצלה יפה של שוער אחי שמנע שער את השער השלישי לכפר סבא מרגליו של רועי זיקרי איש המשחק ללא מתחרה. עמוס רשם הצלה כפולה באחד על אחד. דקה 76': עוד טעות בהגנת אחי וחטיפה של שחקני כפר סבא. רועי זיקרי שוב באחד על אחד אך הפעם הוא מדייק וכובש וקובע 3-0 לכפר סבא.

דקה 82': עידן דוד חותך את הגנת נצרת ועוד פעם אחד על אחד מול גד עמוס שמציל את נצרת מספיגת השער הרביעי.

דקה 83': רועי זיקרי השלים שלושער לאחר הדיפה של גד עמוס ועבודה יפה של עומר פדידה . 4-0 לכפר סבא . גד עמוס היה אחד הבולטים בצד אחי נצרת שלמרות השערים שקיבל התוצאה הייתה יכולה להיות גבוהה יותר. התוצאה נשמרה עד לסיום.

הקהל ביציעים

למרות התבוסה, באחי נצרת הייתה אופטימיות על כך שהתמודדו מול מובילת הטבלה במגרשה הביתי ולמרות ההפסד המטרה הבסיסית עוד קיימת והיא לעלות ליגה בתום העונה. במגרש מקביל הפועל תל אביב סיימה בתיקו, תוצאה שהשאירה את אחי נצרת במקום השני שבוע שלישי ברציפות.

אדהם האדיה אמר בסיום המשחק: "כל מערך וגל משחק לגופו, עובדה שכשפתחנו את המחצית השנייה במערך התקפי ספגנו הרבה שערים. המחצית הראשונה הייתה מצוינת שלנו דווקא והשנייה כשניסינו לתקוף הייתה פחות טובה. אולי מיהרתי קצת בחילוף של חילו שנפצע ושם עברתי לשחק במערך התקפי אבל מסתכלים קדימה".

מסתכל קדימה. האדיה

צילום: נזיה סולטאן

על כך שזהו הפסד הקבוצה הראשון לאחר חמישה ניצחונות: "אמרתי גם לפני המשחק שזה עוד משחק ליגה משחק חוץ קשה לא 'משחק עונה' אנחנו בסך הכל מסתכלים שיש עוד כל כך הרבה מחזורים לליגה. נתחזק לקראת ההמשך. למרות מה שהיה היום בהגנה אנחנו עדיין הקבוצה הכי טובה הגנתית, אפשר להסתכל על המחצית הראשונה שלנו. היינו לא טובים ונצא מזה".

בצד המנצח, חליל פריג' אמר ליאללה ספורט: "אין הרבה מה להגיד, אמרנו הכל במגרש. עשינו משחק עם 0 טעויות וראו פה 11 גברים".

חליל פריג'

צילום: מועדון כדורגל הפועל כפר סבא

על המעבר האישי שלו: "יש הרבה שחקנים בכפר קאסם ובמגזר שלא קיבלה את ההזדמנות, אני באופן אישי עשיי כמה עונות טובות והייתה לי את ההזדמנות עוד לני להתקדם אבל רציתי לעלות ליגה בעונה האחרונה עם כפר קאסם ולצערי זה לא קרה אבל הגעתי למועדון כמו הפועל כפר סבא מהטופ של הליגה הישראלית, אמנם ירד ליגה השנה אבל לאט לאט אנחנו מראים לכולם מי זאת הפועל כפר סבא"

#אחינצרת

כתבות נוספות