זלפה תנסה לשמור על המקום בצמרת. מיזר זועבי: "נגיע בסגל חסר אבל סומכים על המאמן שלנו"

זלפה תנסה לרשום ניצחון נוסף מול רמות מנשה ולשמור על המקום בצמרת. מיזר זועבי: "נגיע בסגל חסר אבל סומכים על המאמן שלנו. הכי חשוב לנו לעשות את העבודה ולנצח".

מוליכת הטבלה בני זלפה מתכוננת למשחק החוץ במסגרת המחזור השישי של ליגה ב' נגד רמות מנשה. בני זלפה הציבה לעצמה מטרה מתחילת העונה והיא לעלות לליגה א כאשר לצורך מטרה זו הקבוצה התחזקה בצורה משמעותית וכבר במהלך השבוע התחזקה בשחקן נוסף וזהו הקשר עלי זאמל שהגיע מעארה ערערה.

בשבוע שעבר עשתה זלפה ניצחון בשיניים על אלנהדה נצרת כאשר ניצחה 3-2 אך נאלצה לחזור מפיגור ומצד אנשי אלנהדה נשמעו ביקורות על השיפוט שלטענתם הוא זה שהכריע את המשחק.

שוחחנו לקראת המשחק הקרוב של זלפה עם אחד השחקנים המרכזיים שלה והוא החלוץ מיזר זועבי שגם חגג אתמול את יום הולדתו ה-22.

אחד השחקנים המשמעותיים של זלפה. זועבי

צילום: ודיע ג'בארין

ראשית מזל טוב לרגל יום ההולדת ה-22, מה אתה מאחל לעצמך העונה? "בעזרת השם שבסוף העונה נעלה ליגה עם הפועל בני זלפה לליגה א' "

פתיחת עונה מקרטעת אך עם צבירת נקודות טובה, זה לא הולך בקלות כמו שחשבתם?

"לא בדיוק מקרטעת בגלל שעברנו תקופה לא קלה כשחלק מהשחקנים לא היו מוכנים מבחינת כושר וחלק אחר נפצעו. הגענו לכל המשחקים ללא סגל מלא והצלחנו לעשות את העבודה ולנצח שזה הכי חשוב"

היה לכם משחק קשה נגד אלנהדה נצרת, לטענתם קופחו על ידי השופט והוא זה שהכריע את המשחק?

"השופט היה מצוין אנחנו לחצנו מתחילת המשחק ועד סופו. הגיע לנו פנדל וההרחקות היו מוצדקות מאוד אני יכול להפנות אותך לאתר הקבוצה של בני זלפה ולהראות את כמות ההזדמנויות שהוחמצו לאורך כל דקות המשחק".

על הנייר משחק קל מצפה לכם מול רמות מנשה, איך ההכנות?

"אין משחק קל כל משחק בשבילנו זה גמר גביע יש לנו 3 שחקנים פצועים ועזרא דסטא בספורטיאדה באילת אבל אנחנו סומכים על המאמן שלנו שתמיד פותר את הבעיות".

השחקנים סומכים עליו. נביל אמארה

צילום: ודיע ג'בארין

כאמור בשבועות האחרונים צורפו לקבוצה השחקנים עומר גרה ועלי זאמל ומנגד שוחררו מהנא ראדי(לצעירי כפר כנא), סעיד שלבי ואחמד דראושה. בנוסף, השחקנים אחמד זידאת עזרא דסטא עובידה מלחם ועומר גרה בספק גדול לקראת המשחק.

#הפועלבניזלפה

כתבות נוספות