ג'יבה ערך אימון התרשמות ראשון: "יהיה פשע לשפוט אותו אחרי אימון אחד"

ג'יבה ערך אימון התרשמות ראשון: "יהיה פשע לשפוט אותו אחרי אימון אחד, מקווים שיוכיח את עצמו באימונים הבאים". עלי עותמאן, עטאא ג'אבר והילאל מוסא לא התאמנו, עידן שמש עדיין מתאמן בצד. 

 

בני סכנין ערכה היום(רביעי) אימון ראשון עם השחקן החדש שהצטרף לשורותיה. כזכור, הקבוצה המתינה לג'יבה הברזילאי הברזילאי במשך מספר שבועות כשלרגעים לא היה ברור האם יגיע או לא ובסופו של דבר החלוץ נחת והצטרף לאימוני הקבוצה. ג'יבה כאמור משחק בעמדת החלוץ אך יכול לשחק גם מתחת לחלוץ ולדברי המאמן פליקס נעים זו העמדה שהייתה חסרה לקבוצה לצורך השלמת הסגל עד ינואר. 

ג'יבה הברזילאי באימון הראשון בסכנין 

 

הברזילאי אמנם כבש שער רגע לפני שריקת הסיום של האימון אך לא בלט במהלכו. בקבוצה מיהרו להרגיע: "קשה לתת אינדיקציה אחרי אימון אחד בלבד, הוא גם עייף מכל מה שעבר עליו בימים האחרונים". מחוץ למגרש נשמעו קולות ביקורתיים: "מקווים שלא יקרה מה שקרה עם שחקנים זרים קודמים שהגיעו וישר החתימו אותם, הפעם עדיין לא החתימו ואם לא באמת יוכיח את עצמו באימונים הבאים מקווים שבהנהלה יקבלו את ההחלטה הנכונה בהתאם".

 

מי שלא התאמנו הם עטאא ג'אבר שנמצא בסדרת טיפולים באיטליה, עלי עותמאן שנפצע במשחק האחרון וצפוי לחזור להתאמן בהדרגה מחר והילאל מוסא שנמצא בסדרת בדיקות שמנעו ממנו השתתפות באימון. עידן שמש התאמן בצד ועדיין ספק גדול אם ישותף במשחק הקרוב. 

הילאל מוסא 

 

בנוסף, הקבוצה החלה בהכנות לקראת משחק הליגה הקשה שמצפה לה מול הפועל חיפה בראשון הקרוב כשבקבוצה מצפים למשחק לא פשוט. פיראס מוגרבי אמר ליאללה ספורט בסיום האימון: "בסך הכל אנחנו מרוצים מהנקודה מול קרית שמונה כי איך שהתפתח המשחק לא היינו מספיק טובים, קרית שמונה הביכה אותנו והגיעה לכמה מצבים. במחצית השנייה הגענו לכמה מצבים אבל לא ניצלנו. ננסה להגיע ביום ראשון למשחק ולהשאיר את הנקודות במשחק ביתי שלנו" 

 

עוד הוסיף מוגרבי: "אין הסבר למה אנחנו משתפרים רק במחצית השנייה, אנחנו עושים את כל ההכנות כמו שצריך ולהוציא את המשחק מול בית"ר שקרה הפוך, בכל שאר המשחקים העונה אנחנו פותחים לא טוב ואנחנו צריכים לשפר את זה. יש לנו סיכוי מול הפועל חיפה אין ספק אנחנו קבוצה טובה ומי שיהיה יותר טוב על המגרש ינצח". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload