ליגה ב' צפון א': בני כאבול תנסה לחזור למסלול הנצחונות מול עראבה, צעירי טמרה תפגוש את בני סמי

המחזור השישי של ליגה ב' ייצא לדרך בשישי הקרוב. במסגרת מחוז צפון א' עראבה עם מאמנה החדש אחמד עבאס תפגוש את בני כאבול, צעירי טמרה תנסה לנצח את בני סמיע המתדרדרת ולהידבק לצמרת וממב"ע גולן שהפגינה הרבה אופי מול צעירי כפר כנא תפגוש את מכבי שפרעם המשתפרת.

עירוני בני כאבול - אחווה עראבה

לאחר שהשיגה תיקו במשחק הצמרת בשבוע שעבר נגד הפועל כאוכב, בני כאבול תקווה לחזור למסלול הניצחונות כשתארח את אחווה עראבה בשישי הקרוב בשעה 15:00. חניכיו של מרואן ריאן מפגינים יכולת מצוינת מתחילת העונה וכעת הם מכהנים במקום השני עם 11 נקודות לאחר שניצחה בארבעה משחקים וסיימה בתוצאת תיקו פעמיים עד כה.

הקבוצה מעראבה עדיין ללא ניצחון העונה ונמצאת במקום לפני האחרון עם שתי נקודות בלבד. בעקבות היכולת הרדודה הנהלת הקבוצה מינתה בתחילת השבוע הנוכחי את אחמד עבאס כמאמן חדש לקבוצה. עבאס אמר ליאללה ספורט לקראת המשחק: "החלטתי לחזור לעראבה בעקבות לחץ של הקהל שאני מאוד מעריץ, הקבוצה לא עברה הכנה כמו שצריך מתחילת העונה, מחכה לי הרבה עבודה וכעת המטרה העיקרית היא להשיג ניצחונות ולהתרחק מהתחתית, אין לנו זמן להפסיד נקודות".

דרך חדשה בליגה ב'. אחמד עבאס

אחמד עבאס כבר התחיל לעבוד ונראה מעודד לאחר שהגיעו כ-100 אוהדים של עראבה לאימון הראשון שהעביר, וגם הצליח לחזק את הקבוצה בשני שחקנים חדשים, לדבריו: "החתמנו את הבלם חאפד נג'ידאת ואת הקשר ריאד כדורה, אנחנו במשא ומתן עם עוד שלושה שחקנים ומקווים להחתים אותם בשעות הקרובות".

מועדון כדורגל צעירי טמרה - הפועל איחוד בני סמיע

משחק מעניין במחזור הבא בליגה ב' צפון א' יפגיש בין צעירי טמרה העולה החדשה ובני סמיע המדרדרת לאחר שהובסה 5-0 במחזור הקודם נגד שפרעם. צעירי טמרה, שנמצאת כעת במקום השביעי, מגיעה למשחק אחרי ניצחון חשוב 0-2 מהשבוע שעבר על בני מג'דל כרום והשאיפה היא להמשיך ביכולת הטובה ולהידבק לקבוצות הצמרת.

מנגד, בני סמיע מסתבכת מאוד בתחתית, המאמן נעים רבאח עדיין לא מצליח לאסוף נקודות ויותר מזה קו ההגנה של סמיע הוא הכי חלש בליגה כאשר הקבוצה ספגה 12 שערים בחמישה מחזורים ומחזיקה בממוצע ספיגות של יותר משני שערים למשחק. מבחינה התקפית קבוצתו של רבאח סובלת עוד יותר, רק שני שערים נכבשו מתחילת העונה ואף הם מדורגים במקום האחרון מבחינת הכיבושים עד כה, יחד עם אחווה עראבה.

רוצים להידבק לצמרת. שחקני צעירי טמרה

ממב"ע הגליל והגולן - מכבי צעירי שפרעם

ממב"ע הגולן תתמודד מול מכבי צעירי שפרעם המתאוששת, לאחר שהשנייה הביסה במחזור הקודם 0-5 את הפועל איחוד בני סמיע. שפרעם רק עם הפסד בודד ממחזור הפתיחה של העונה, תנסה להמשיך את היכולת הנפלאה מהמשחק הקודם ולרשום ניצחון שני ברציפות מול יריבה עקשנית מיוחד- בני ממב"ע.

ממב"ע בעונת הבכורה שלה בליגה ב' כבר ממוקמת רביעית בטבלה, ממשיכה להשתפר ממשחק למשחק והצליחה למחוק פיגור של שני שערים נגד צעירי כפר כנא במשחק הקודם שהסתיים בתיקו 2-2. החבורה מהגולן שמורכבת רק משחקני בית, תקווה להשיג את מלוא הנקודות ולחזק את מעמדה בין קבוצות הצמרת והם יצטרכו לעלות למשחק ללא האחים אסעד ות'אאר עמאשה הפצועים.

מאמן בני ממב"ע, וג'די אלקיש, מסר ליאללה ספורט : "הוכחנו שאנחנו קבוצה טובה עם אופי חזק, חזרנו מפיגור של שני שערים נגד כפר כנא בליגה וזו לא הפעם הראשונה, דברים אלה לא מובנים מאליו. השחקנים שלי מאמינים בעצמם ומאמינים אחד בשני". על המשחק החשוב נגד צעירי שפרעם אלקיש הוסיף: "יצאנו מהמשחק הקודם עם הרבה תובנות, שפרעם קבוצה חזקה מאוד וזהו משחק סופר קשה בעיניי. נגיע לשפרעם מוכנים ונתכונן כמו שצריך במטרה לנצח ולהשיג עוד שלוש נקודות".

וג'די אלקיש(מימין)

במשחקים נוספים במסגרת המחזור: הפועל בועיינה תצא למשחק חוץ מול בית"ר נהריה, צעירי כפר כנא תארח את ג'וליס, כאוכב תארח את מעלות תרשיחא ובני נחף תארח את מג'דל כרום.

#הפועלצעיריטמרה #בניממבעגולן #בניכאבול

כתבות נוספות