כפר מנדא מתכוננת לאחי עכו ותנסה לשמור על רצף ניצחונות. שאדי חמודה: "מאמינים בעצמנו וביכולת שלנו

כפר מנדא תצא למשחק מול אחי עכו במסגרת המחזור השישי של ליגה ב' ותנסה לשמור על רצף ניצחונות. שאדי חמודה: "מאמינים בעצמנו וביכולת שלנו".

בשבוע שעבר ניצחה אחווה כפר מנדא את מכבי בני נחף בתוצאה 2-1 אך הניצחון שלה לא הגיע בקלות ונאלצה לחזור מפיגור והשלימה מהפך בדקות הסיום של המשחק. ביום שני הקרוב תצא כפר מנדא למשחק מול אחי עכו הממוקמת בתחתית הטבלה ומדובר במשחק חשוב עבורה שכן יכול לתת לה נקודות חשובות שישמרו על מיקומה בין חמשת המוליכות. שוחחנו עם קשר הקבוצה שאדי חמודה על פתיחת העונה של קבוצתו ועל מה שמצפה להם בהמשך.

לאחר חמישה מחזורים אתם נמצאים במקום החמישי במרחק 3 נק' מהמוליכה, האם קצב צבירת הנקודות עד עכשיו מספק אתכם?

"בהתחשב ברמה של שאר הקבוצות הקצב הוא טוב אבל תמיד אפשר וצריך לשאוף ליותר. השגנו שלושה ניצחונות, תיקו והפסד ודווקא במשחק שהפסדנו נגד כפר כנא היינו הרבה יותר טובים ואלמלא הופעה גדולה של השוער המצוין שלהם היינו מנצחים גם את המשחק הזה".

במשחק האחרון נגד בני נחף הייתם על סף הפסד נוסף ורק לקראת הסיום כבשתם פעמיים ויצאתם עם שלוש הנקודות. איך אתה מסכם את המשחק?

"במילה אחת: אופי. הכל הלך לנו הפוך מתחילת המשחק ולמרות זאת לא הרמנו ידיים והמשכנו לנסות ובסופו של דבר השגנו את השערים בדקות מאוד קריטיות. אם לא היה לנו אופי של ווינרים היינו יכולים בקלות לאבד נקודות מאוד חשובות מבחינתנו".

שאדי חמודה

במישור האישי האם אתה מרוצה מההשתלבות שלך בקבוצה?

"מהרגע הראשון שהגעתי לקבוצה אני מרגיש מצויין מכל הבחינות. התפקיד שלי זה לנווט את משחק הקישור ואני מאוד מרוצה מהתפקיד שהמאמן הטיל עליי. יש לי שלושה בישולים מתוך שבעת השערים שהקבוצה הבקיעה. כמובן שלהבקיע שערים זה דבר משמח אבל כל עוד חבריי לקבוצה עושים את זה אני שמח באותה המידה. בסך הכל אני מאוד מרוצה ממה שאני עושה עד עכשיו".

במחזור הקרוב אתם יוצאים למשחק חוץ נגד אחי עכו שממוקמת בתחתית, על פניו אתם הפייבוריטים. ספר לנו על ההכנות שלכם לקראת המשחק.

"אין בליגה הזאת משחק קל. יצא לי לראות את עכו משחקת העונה, קבוצה מאוד קשוחה שקשה לפתח משחק נגדה. אנחנו מתכוננים למשחק בצורה רגילה כמו לכל משחק אחר ומאמינים בעצמנו וביכולת שלנו לחזור הביתה עם שלוש הנקודות".

לרשותו של מאמן הקבוצה יעמוד סגל מלא לקראת משחק החוץ בעכו ביום שני הבא, ומי שחוזר לסגל אחרי שנעדר בשלושת המשחקים האחרונים הוא בלם הקבוצה ג'יהאד רביע שסיים לרצות עונש הרחקה.

#כפרמנדא

כתבות נוספות