כאוכב מתכוננת למפגש מול מעלות. אבו ריא:"הגיע לנו לנצח את כאבול אבל היה לנו חוסר מזל, נחזור למסל

הפועל כאוכב תארח בשישי הקרוב את מעלות תרשיחא. סלאח נמארנה: "אנחנו קבוצה חזקה שיכולה לנצח כל קבוצה בליגה". אבו ריא: "סבלנו מחוסר מזל מול בני כאבול, נחזור למסלול הניצחונות".

מוליכת ליגה ב' צפון א' הפועל כאוכב תארח ביום שישי הקרוב את מעלות תרשיחא. כאוכב שאיבדה נקודות בפעם הראשונה העונה במשחק הצמרת נגד בני כאבול, תתאמץ על מנת לנצח את מעלות תרשיחא המדשדשת בתחתית. כאוכב תגיע למשחק ללא נאיף חסין הפצוע ונזאר סבאח המגן השמאלי שהורחק.

המאמן סאלח נמארנה נשמע מאוכזב לאחר התיקו מול בני כאבול ואמר לאתר יאללה ספורט: "המשחק נגד כאבול היה קשה מאוד, הנענו את הכדור בצורה מצוינת ושלטנו לאורך המשחק. קיבלנו אדום מיותר וזה רק סיבך אותנו למרות ההרחקה והעובדה שהיינו בעשרה שחקנים המשכנו לשלוט במשחק".

מוליך עם קבוצתו את טבלת הליגה. נמארנה

על המשחק הביתי הבא נגד מעלות תרשיחא הוסיף נמארנה: "אנחנו קבוצה חזקה שיכולה להתחרות ולנצח כל קבוצה, יש לנו סגל רחב ומגוון של שחקנים צעירים וותיקים. למרות שמעלות תרשיחא בצרות הם יילחמו בשביל להשיג נקודות ואנחנו מכבדים כל קבוצה".

מוחמד אבו ריא, החלוץ המדהים של כאוכב שגם מוליך את טבלת כובשי השערים של הליגה יחד עם רוברט ארחיל, אמר ליאללה ספורט: "היינו צריכים לנצח את כאבול וחבל מאוד כי זה לא קרה בגלל חוסר המזל והאדום שקיבלנו, אבל הליגה עוד ארוכה ויהיה לנו עוד הרבה ניצחונות, שמח שהבקעתי שער ועזרתי לקבוצה שלי. יש לנו סגל מדהים, צוות מקצועי מעולה והנהלה שנותנת לנו הכל ואנחנו צריכים להחזיר להם על המגרש".

"נחזור למסלול הנצחונות". אבו ריא(משמאל)

צילום: הדף הרשמי הפועל כאוכב

על יכולתו האישית הטובה שהפגין עד כה הוסיף: "שיחקתי בכל הליגות מליגת העל ועד ליגה ב' וצברתי ניסיון שכעת מאוד עוזר לי, אמשיך לעבוד ולהבקיע שערים".

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות