חנא פרהוד: "אנשים מקנאים בי ומנסים להכפיש את שמי. הותקפתי פיזית והאמת תצא לאור"

חנא פרהוד לאחר המהומות שפרצו בין קבוצתו לבני ריינה בשבת האחרונה: "אנשים מקנאים בי ומנסים להכפיש את שמי אבל האמת תצא לאור. זה טבעי שאני צועק ומפעיל לחץ, בשביל לשבת רגל על רגל לא צריך מגרש יש בתי קפה".

אמש(שני) החליטה משטרת העמקים על סגירת המגרש באכסאל למשך שבועיים על רקע אירועי המשחק בין מכבי רינה לכפר קרע. אחד האנשים שהיה בלב הסערה הוא המאמן חנא פרהוד, שמיד עם שריקת הסיום ובו ניצחה קבוצתו את מכבי רינה הלך לחגוג עם שחקניו אך לטענת ספסל מכבי ריינה התגרה בהם וזה מה שהוביל למהומות שפרצו על כר הדשא.

חנא מצדו שמע את טענות מכבי ריינה ובחר לענות על מספר שאלות.

ראשית תספר מה קרה אחרי שריקת הסיום?

"זה היה שער מהתקפה אחרונה, רצתי לשמוח עם השחקנים שלי. השופט לא חידש את המשחק אחרי השער חשוב לציין".

אתה אומר בעצם שעם שריקת הסיום וכיבוש השער הלכת עם השחקנים כדי לחגוג וזה מה שגרם לכל הבאלגן?

"היה להם קשה מאוד עם ספיגת השער בדקה הזאת, רואים בבירור בכל הסרטונים שלא התקרבתי בכלל לעבר הספסל שלהם. יש להם שתי גירסאות, פעם אומרים ספסל ופעם אומרים קהל".

חנא פרהוד

צילום: אחמד עזאיזה

אתה מכחיש את הטענות שאתה זה שהתחלת ובעצם גרמת לכל המהומה?

"זה שקר אחד גדול, יש אנשים שרוצים לצאת נקיים אז זורקים את זה עליי ואני בטוח שבתוכם הם חושבים כמוני כי המהומה התחילה 10 דקות אחרי המשחק, לא הסתכלתי לעברם אפילו".

איך אתה מרגיש אחרי כל הבלגאן הזה? "אני נשבע בילדים שלי שהם יותר יקרים מכל הכדורגל שכל מה שטוענים נגדי הוא שקר וכזב. המשטרה פענחה את הסרטונים של המצלמות במגרש וראתה בדיוק מה היה. אני מרגיש טוב כי האמת תצא לאור וכל מי שניסה להכפיש את שמי לא יצליח כי אני ספורטאי למופת ומותר לי לשמוח, אנשים מאוד קשה להם עם זה כי מקנאים בי".

בתור מאמן כדורגל שאחרי משחק רואה בעיניו את מה שראה, חשבת לרגע למה צריך את כל זה אולי אני לא צריך להיות כאן?

"זה פשוט מבייש אותי, אני הותקפתי פיזית על ידי מנהל הקבוצה ושחקניו ורואים את זה בבירור במצלמות".

חנא במהלך אחת מהחגיגות

צילום: אחמד עזאיזה

אתה שומע את הסטיגמה עלייך שאתה באופן שיטתי מלהיט את הקהל? "אנשים מנסים להכפיש את שמי חד וחלק וזה שקוף. אני סוג שונה מהמאמנים, לא יושב בשילוב ידיים כל המשחק אני חי את המשחק 90 דקות ותמיד נשאר עם יד על הדופק . אני רוצה להרוויח את הכסף ביושר ולא לבוא להעביר את הזמן ולקחת כסף יש המון משחקים שהמאמן יכול לשנות דברים דרך הערנות שלו. הקבוצה שלי בשלושת המשחקים האחרונים הייתה בפיגור ואם לא הייתי מדרבן את שחקניי כל ה-90 דקות לא יודע אם היום היינו עם מספר הנקודות שיש לנו היום".

נשמעות קריאות לפיוס וסולחה, מה עמדתך? "אני בעד שלום. ברור שבכלל לא היינו צריכים להגיע למצב הזה ואני בטוח מיליון אחוז שהם מצטערים על זה".

בגלל זה לא הגשת תלונה במשטרה? "ברור. מדובר באנשים עם משפחות ולא רציתי לפגוע בהם, תאמין לי אם היה מאמן אחר לא יודע מה הוא היה עושה. אנשים צריכים להבין שאני במשחק דומיננטי 90 דקות, אני חי ונושם כל שנייה וזה טבעי אצלי אם אני צועק ומפעיל לחץ , זה לא אומר שאני מצית אווירה. שאנשים יידעו שאני לא יכול לשבת בחיבוק ידיים ורגל על רגל במגרש, יש המון בתי קפה בשביל לעשות את זה".

*ראיון ותגובת מכבי בני ריינה תובא בידיעה נפרדת.

#מכביבניריינה #מכביכפרקרע #חנאפרהוד

כתבות נוספות