בסכנין מאוכזבים מהיכולת בתיקו מול ק"ש: "לא הגיעה לנו נקודה"

בני סכנין סיימה בתיקו ללא שערים מול ק"ש אך הייתה קרובה מאוד לספוג. בקבוצה מאוכזבים מהיכולת וביקורות נשמעו על שיטת המשחק: "אנחנו לא מספיק מנוסים בשיטה של שלושה בלמים".

אמש(ראשון) התארחה בני סכנין אצל עירוני ק"ש למשחק במסגרת המחזור השביעי של ליגת העל. בהיבט סגל הקבוצה, מי שחזרו הם סארי פלאח, הילאל מוסא ומוחמד כליבאת שאף קיבל דקות במחצית השנייה. נעים פתח בהרכב זהה למשחק האחרון מול בית"ר ירושלים ובשיטת השלושה בלמים כאשר במרכז ההגנה שיחקו מארון גנטוס, אברהם פאס ועלאא אבו סאלח. מנגד, בצד קרית שמונה מי שקיבלו מקום באחד עשר הפותחים הם איסמעיל ריאן ואמיר נסאר.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

החל מפתיחת המשחק ולאורך כל המחצית הראשונה הייתה זו קריית שמונה שלחצה על סכנין והגיעה ליותר הזדמנויות. כבר בדקה ה-5' טעות של עלאא אבו סלאח כמעט הובילה לשער אך מחמוד קנדיל הדף בעיטה חלשה לעבר השער שלו. דקות ספורות לפני סיום המחצית הראשונה הגיע רגע שעלול היה להיות נקודת המפנה של המשחק כאשר השוער מחמוד קנדיל יצא להדוף כדור ונתקל בחלוץ שון וייסמן, מה שהוביל לשריקת עבירה מטעם השופט וכדור עונשין לזכותה של ק"ש אך היא לא ניצלה היטב את ההזדמנות ושובל גוזלן בעט אל מחוץ למסגרת.

במחצית השנייה בני סכנין עלתה טובה יותר והגיעה ליותר מצבים אך עדיין לולא הצלות מהקו של מארון גנטוס ועלאא אבו סאלח, התוצאה אמש הייתה מסתיימת אחרת לגמרי. בסכנין הביעו אכזבה גדולה מהיכולת ויודעים שבזכות הרבה מזל השיגו נקודה מהמשחק הזה. בקבוצה גם ביקרו את שיטת המשחק של נעים איתה הוא עולה בפעם השנייה ברציפות: "במידה וקבוצה יודעת לעבוד בשיטה הזו היא יכולה להיות מצוינת אבל אנחנו לא מספיק מנוסים בה והמאמן רוצה לשחק רק איתה".

יפגינו יכולת טובה יותר מול הפועל חיפה? שחקני בני סכנין

צילום: מועדון בני סכנין

מאמן הקבוצה פליקס נעים אמר בסיום המשחק אמש: "הרווחנו נקודה לקופה שלנו אף על פי שלא היה מגיע לנו אך כמו שאני אומר זה ניצול מצבים ולא הגענו להרבה מצבים אבל אני מעכשיו חושב רק על הפועל חיפה".

על המערך איתו שיחק: "יש לי פצועים בקבוצה ואני צריך לנצל את השחקנים הטובים ביותר שיש לי על מנת שיתנו לי את המקסימום גם אם זה אומר לא לשחק את ה 4-3-3 כמו שאני אוהב ואני נערך לזה".

בנוגע לפציעתו של עלי עותמאן: "הרגיש קצת במחצית, ניסה להמשיך במחצית השנייה אבל ראה שהוא לא יכול".

לקראת המשחק הבא מול הפועל חיפה: "נכון להיום הפועל חיפה מציגה את הכדורגל הטוב ביותר ורואים שהיא מאומנת מאוד, נתכונן אליה נלמד אותה ונגיע אליה מוכנים".

בנוגע לחלוץ הבריזלאי ג'יבה, על אף שבסיום המשחק אמש הצהיר המאמן פליקס נעים כי הברזילאי נחת, יש עיכוב נוסף בטיסתו ובקבוצה ממתינים להגעתו הצפויה היום בשעות אחר הצהריים.

#בניסכנין

כתבות נוספות