מוחא באדיר: "אנחנו בתקופה לא טובה אבל יש עוד זמן לתקן ולצאת לדרך חדשה"

מ.ס כפר קאסם והכח רמת גן נפרדו בתיקו 1-1 בשישי האחרון. קפטן כפר קאסם מוחא באדיר: "שלטנו כמעט ברוב המשחק אבל דברים לא הלכו כמו שרצינו. אנחנו בתקופה לא טובה אבל יש עוד זמן לתקן ולצאת לדרך חדשה".

קבוצתו של שי מאור פתחה את העונה בשונה מהציפיות לאור היכולת אותה הפגינה בסיום העונה האחרונה כשעברה בהצלחה את שלבי הפלייאוף והייתה מרחק נגיעה מעלייה לליגה הלאומית בפעם השנייה ברציפות. עד כה רשמה כפר קאסם שני ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו והפסד אחד.

ביום שישי האחרון פגשה הקבוצה את הכח רמת גן למשחק סופר מסקרן שהסתיים בחלוקת נקודות לאחר תיקו 1-1. לזכות כפר קאסם כבש החלוץ רן בן שמעון בבעיטת עונשין דרמטית בדקה ה-93'.

קפטן הקבוצה מוחמד(מוחא) באדיר אמר ליאללה ספורט בסיום המשחק: "בסך הכל היה לנו משחק טוב, שלטנו כמעט ברוב דקות המשחק נגד קבוצה טובה שמתמודדת על עליה. דברים קצת לא הלכו איך שרצינו ויצאנו מאוכזבים מצד אחד אך מחוזקים עם הפנים קדימה לשבוע הבא ובעזרת השם נתקן ונחזיר את השמחה לקהל ולכל הכפר".

"נחזיר את השמחה לכפר". מוחא באדיר צילום: נזיה סולטאן

על פתיחת העונה של הקבוצה אמר: "כרגע אנחנו בתקופה לא טובה וטוב שזה בא עכשיו ולא באמצע העונה כי עדיין יש זמן לתקן ולצאת לדרך חדשה".

#מסכפרקאסם

כתבות נוספות