ליגה ב' דרום: שמשון כפר קאסם ממשיכה לדרוס ושועאע ממשיכה לטפס לפסגה

סיכום מחזור חמישי בליגה ב' דרום: שתי הקבוצות של טייבה עשו תיקו, שמשון כפר קאסם ממשיכה לדרוס ושועאע ממשיכה לטפס לפסגה.

צעירי טייבה - איחוד בני ג'ת

טייבה הגיעה למשחק עם מאזן טוב מאוד הכולל שלושה ניצחונות ותיקו, מנגד ג'ת עם ארבע נקודות כאשר רשמה שני הפסדים ,תיקו וניצחון אחד בודד. ג'ת הגיעה למשחק לאחר שבימים האחרונים עשתה רכש טוב עם בדמות שלושה שחקני טירה לשעבר והם הקשרים עדן בן מנשה ואבי חי והשוער יניב טבצ'ניק.

המשחק נפתח עם לחץ מצדה של טייבה וכבר בדקה ה-31' היא עלתה ליתרון 1-0 משערו של מוחמד עדנאן. ג'ת התעוררה והתחילה ללחוץ את השער של טייבה אך השוער אמד במקומו ועצר את ההזדמנויות שלה. את המחצית השנייה פתחו חניכיו של מוחמד עוודי בלחץ מטורף אך המשיכו להחמיץ וזה לא היה חוסר המזל היחיד אלא שנפסל שער שכבשו בטענה לנבדל שהכעיס מאוד את אנשי הקבוצה.

הפעם לא חגגו ניצחון. שחקני צעירי טייבה

צילום: הדף הרשמי צעירי טייבה

בדקה ה-66' הרכש החדש אבי חי כבש את השוויון לו חיכתה ג'ת ובזכותו הצליחה ג'ת לחלץ נקודה מהמשחק על אף תחושת הפספוס שיכלה להוציא ממנו יותר. מעשה ספורטיבי נעשה על ידי קהל צעירי טייבה שבסיום המשחק מחו כפיים לשחקני ג'ת על המשחק הטוב וההוגן ששיחקו.

רו״ח תל אביב - שמשון בני טייבה

טייבה עלתה ליתרון בדקה ה-30' משערו של יונס חאג יחיה, רו״ח הצליחה לחזור למשחק בדקה ה-70 משערו של ישראל בורכוב שקבע גם את תוצאת הסיום. תיקו בטעם הפסד לטייבה שהייתה חייבת לחזור עם שלוש הנקודות מוולפסון.

היו חייבים נקודות. צוות בני טייבה

צילום: הדף הרשמי בני טייבה

שמשון כפר קאסם - לזרוס חולון

שמשון כפר קאסם ממשיכה לדרוס באמצעות הסגל החזק שבנתה וניצחה את לזרוס חולון 8-1. כבשו לשמשון החלוץ הלוהט איוב אבו סבית(שלושער) ויוסף אבו לבן השלים צמד. מוחמד דסוקי, קדורה זכרייה ועבד ג'אפר השלימו את השאר וכך נשארה שמשון בפסגת טבלת הליגה עם מאזן של 13 נקודות מ 15 אפשריות.

שחקני שמשון כפר קאסם

צילום: לוטפי עיסא

בית"ר פתח תקווה - שועאע כפר קאסם

הפועל שועאע כפר קאסם השלימה מהפך נגד בית"ר פתח תקווה וניצחה אותה 2-1 משערים של עלאא עראר שכבש צמד בדקות 85' ו-88'.

במשחקים נוספים: בני יפו הביסה 4-0 את נחלת יהודה ראשל"צ משערים של אורן דסטה(צמד) וסעיד גרבוע(צמד), במחוז דרום ב' הפסידה צעירי רהט בתוצאה 2-0 למכבי באר שבע.


כתבות נוספות