אשרף אלעל: גם אם מוריניו או מסי יבואו לפה ולא יהיה שקט, המערכת לא תדפוק

אשרף אלעל מנהלה המקצועי החדש של אום אל פחם: "כל השבוע עבדתי על שקט בקבוצה. לא הגעתי להחליף את אחמד, אני תומך בו".

השבוע צורף לצוות הפועל אום אל פחם אשרף אלעל שמונה לתפקיד המנהל המקצועי בקבוצה. כזכור, במהלך השבוע שקדם למינוי עלו לא מעט סימני שאלה סביב מעמדו של המאמן אחמד סבע ובתום ישיבת הנהלה שהתקיימה בליל המשחק מול כפר כנא, הוחלט על צירופו של אלעל שכיום נמצא גם במחלקת הנוער של אום אל פחם. השבוע הראשון של אלעל בתפקיד יחד עם המאמן אחמד סבע היה מוצלח לאחר שהקבוצה רשמה ניצחון מרשים על הפועל בית שאן בתוצאה 5-1 והצמד החדש שמוביל את הפועל אום אל פחם נצפה מחויך על כר הדשא.

אשרף, היו שתמכו במינוי והיו שביקרו אותו. שמעת את ביקורות? "תמיד יש את הצד שלא אוהב, אני האמנתי בעצמי תמיד ואמשיך להאמין בעצמי. חשוב לי לציין שלא באתי להחליף פה את אחמד, אני תומך בו והתפקיד שלי לחבר אותו עם השחקנים ולפתור את הבעיות שלהם. מלבד זאת אני מאמין שהקבוצה הזו צריכה תכנית ארוכת טווח לפיתוח שחקני בית ומחלקות הנוער שלה וזו אחת מהמטרות שלי".

פתחו דרך משותפת. סבע(מימין) ואלעל

אם מסתכלים עובדתית, נכנס למערכת השבוע וכבר רשמתם ניצחון. אתה זוקף לזכותך חלק מההצלחה הזו? "כל השבוע עשיתי שיחות עם השחקנים, יש שחקנים טובים פה ומה שאני עבדתי עליו זה השקט גם מצד השחקנים גם מצד ההנהלה וגם מצד הקהל. לקחתי את השחקנים לשיחות כל השבוע. אני מכיר את הלחץ פה ויודע מה הזה אבל זה הכיוון שלי להרגיע ולעשות שקט".

זאת אומרת שלא היה שקט לשחקנים וזה פגע בהם? "הכי חשוב לי הקטע של המחויבות , במשחקים הקודמים ראיתי את הקבוצה והרגשתי שהשחקנים מתעסקים יותר מדי סביב, השבוע אמרתי שאנחנו נתעסק רק בכדורגל. הייתה לי ישיבה עם ההנהלה אמרתי להם שנרגיע ואני אעמוד בזה ואני אך ורק תומך באחמד. גם אם מוריניו או מסי יבואו לפה ולא יהיה שקט, המערכת לא תדפוק".

אתה אחראי עכשיו על כל שינוי בסגל הקבוצה. אילו שינויים צפויים להיות בקרוב? "אנחנו רוצים עוד להתחזק בהגנה, קבוצה מקצוענית שיש לה מטרות צריכה שיהיה לה סגל רחב".

לפני סיום, השער המרשים של מחמוד עבאס העלה הרבה ביקורות. מה צד הקבוצה בעניין? "השער היה חוקי לחלוטין, הם המשיכו לחגוג כשכבר רוצים להתחיל את המשחק והשופט שרק. מחמוד עבאס ניצל את המצב וזה הגדולה של שחקנים מנוסים".

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות