אבו יונס: "אם היינו משחקים בדוחא היינו עם 13 נקודות ולא 10. אי אפשר לסמוך על הסוכנים שמנהלים אי

מוחמד אבו יונס יו"ר בני סכנין בראיון לתכנית השבועית של אתר יאללה ספורט: "אם היינו משחקים בדוחא היינו עם 13 נקודות ולא 10. אי אפשר לסמוך על הסוכנים שמנהלים איתנו משא ומתן על שחקנים זרים, חסר שחקן אחד כדי להשלים את הפאזל".

יו"ר בני סכנין פתח את דבריו בהקשר הברזילאי ג'יבה לו מחכים: "אין מה להוסיף, אנחנו מחכים שהשחקן יגיע. בינתיים זה נדחה ונדחה. קנינו לו כרטיס, אבל יש בעיות. זה קרה לנו עם האוקראיני ועכשיו אבל זה מה יש, היום אי אפשר לסמוך הרבה על הסוכנים, לא וויתרנו אבל אין לנו את הביטחון להצהיר שהשחקן מגיע. זה לא סוד שהסוכנים מנהלים משא ומתן עם יותר מקבוצה אחת וכנראה הם מנהלים משא ומתן עם קבוצה אחרת זו הפרשנות שלי".

מה סטאטוס התקדמות העבודות בדוחא? "אני רוצה לאחל לעצמנו שבאמת נוכל לשחק בדצמבר בדוחא כי על פניו זה לא נראה ככה לפי התקדמות העבודות במגרש. עכו זה לא הבית שלנו ומעבר להוצאות הכספיות שזה מעמיס עלינו, גם מבחינה מוראלית כל המשחקים שלנו נחשבים משחקי חוץ. אחרי ק"ש יהיה לנו את הפועל חיפה ואני יכול לתאר שהפועל חיפה תביא יותר קהל מסכנין ועוד שזה נחשב משחק ביתי שלנו, עכו יותר קרוב לחיפה מאשר לסכנין אבל נעשה מאמצים לעבור את השנה הזאת"

מה מעכב את העבודות?

"אין לי תשובות , העירייה וראש העירייה צריכים לתת את התשובות אבל מה שאני יודע שהכסף ישנו ויש תקציב אבל ההתקדמות איטית. הנה תראו שלוש קבוצות אחרות בליגה אשקלון אשדוד וק"ש כולן היו באותו מצב כמונו וחזרו לשחק באצטדיונים שלהם חוץ מאיתנו. אנחנו מפעילים לחץ אבל זה בינתיים לא עוזר".

אבו יונס יחד עם סארי פלאח

צילום: מועדון בני סכנין

עוד הוסיף בנושא המגרש: "יש לנו הרבה עלויות וגם מגיע פחות קהל שזה פוגע מבחינה תקציבית, העירייה לא רק שלא תומכת בנו כספית אלא גם לא מצליחה לסדר לנו את המגרש. לא ביקשתי שנהיה טובים יותר מקובצות אחרות אלא אותו שיפוץ שהן עשו והספיקו לעמוד בזמנים. אבל שוב, את כל השאלות צריך להפנות לראטש העירייה.

בקהל אמרו לא פעם ש"אם היה אצטדיון דוחא סכנין הייתה עם 13 נקודות במקום 10 היום". מסכים עם האמרה? "בוודאי שאני מסכים עם האמרה. גם במשחק האחרון מול בית"ר אם היה מתקיים בדוחא האצטדיון היה מלא אני בטוח. אנחנו יצאנו מופסדים במשחק הזה מבחינה כספית וזה לא אותה אווירה כמו בדוחא שזה אווירה מחשמלת שעם דחיפת הקהל נותנת ביטחון לקבוצה"

בסך הכל אתה מרוצה ממה שאתה רואה מהקבוצה? "בוודאי שאני מרוצה, אני חושב שהצוות המקצועי עושה עבודה מצוינת, לא יכול להגיד שממש התגבשנו אבל אנחנו בדרך הנכונה, וחסר לנו שחקן אחד כדי להשלים את הפאזל. אם הוא יגיע נהיה קבוצה מושלמת. הפצועים כבר מתחילים לחזור. עטאא ג'אבר יצא השבוע לטיפול באנגליה".

מחכים שכל השחקנים ישתלבו

צילום: מועדון בני סכנין

הציפיות להמשך עלולות להשתנות?

"הציפיות להמשך לא השתנו, אני אמרתי בכמה הזדמנויות שיש לנו סגל טוב יותר מבשנה שעברה. אנחנו רק צריכים להשתלב והמטרה שלנו נשארה בעינה והיא להגיע לפלייאוף העליון ואני יודע שהתחרות תהיה קשה אולי אפילו יותר משנה שעברה אבל אני מאמין שיש לנו סגל טוב שיכול לעשות את זה".

#בניסכנין

כתבות נוספות