דרמה בין זלפה לאלנהדה נצרת: אלנהדה נותרה בתשעה שחקנים, מיזר זועבי הכריע ניצחון לקבוצתו

ניצחון דרמטי ולא קל לזלפה על אלנהדה נצרת: האורחת נותרה בתשעה שחקנים, מיזר זועבי הכריע את תוצאת הסיום 3-2.

בני זלפה הגיעה אמש(שישי) למפגש מול אלנהדה נצרת לאחר הניצחון שלה בשבוע שעבר על הפועל סנדלה ולאחר שהתחזקה השבוע בשחקן הרכש החדש שלה עומר גארה ששוחרר מהפועל אום אל פחם. קבוצתו של נביל אמארה הציבה לעצמה רק מטרה אחרת למשחק הזה והיא לצאת עם שלוש נקודות שישאירו אותה בפסגה ואכן היא השלימה את המשימה על אף שהיא לא הייתה פשוטה כלל.

שחקני זלפה בפתיחת המשחק

אלנהדה נצרת פתחה את המשחק בצורה איכותית וטובה תוך שהפגינה משחק רגוע ומסודר מרגל לרגל ובדקה ה-9' כבר עלתה ליתרון ומי שהיה חתום על השער הנפלא שלה הוא עוביידה טאהא שקיבל כדור מהאגף השמאלי מאחיו מוחמד טאהא ושלח טיל מחוץ לרחבה לפינה השמאלית של השוער מוחמד חמזה וקבע יתרון 1:0 לקבוצתו. לאחר השער שספגה, זלפה לחצה והגיעה להרבה הזדמנויות מול השער אך לא הצליחה לכבוש.

בדקה ה-22' שוב אלנהדה היא זו שהצליחה לכבוש ובסיום התקפה מתפרצת מסודרת מוחמד טאהא קבע 2:0 . בדקה ה-36' הגיע תורה של זלפה כאשר יניב דרעי הרים כדור קרן לראש של אחמד אבו סיאם ששלח כדור לקורה השמאלית של שוער אלנהדה שנצפה מציל מהקו את הכדור אך השופט הכריע שמדובר בשער חוקי שעבר את הקו וזלפה צימקה את הפיגור אליו נקלעה. בדקות לאחר מכן אלנהדה נצרת שילמה ביוקר על ויכוחים עם השופט וספגה מספר כרטיסים צהובים אך בדקה ה-40' ויכוח נוסף עם השופט כבר גרר אחריו כרטיס צהוב שני שהוביל להרחקתו של שחקנה אמין עבאס, אלנהדה נותרה בעשרה שחקנים בלבד ובאווירה זו הסתיימה גם המחצית.

מאמן אלנהדה נצרת סעיד מועד

במחצית השנייה כצפוי המשיכה זלפה את המומנטום שלה והפעם הצליחה כבר בדקה ה-48' באמצעות חמאדה מחאג'נה שקבע 2-2 לחזור למשחק. בדקה ה-55' שוב חמאדה במרכז העניינים כשהוכשל ברחבה וזלפה קיבלה כדור עונשין לזכותה, מי ששילם על ההכשלה הוא קפטן אלנהדה נצרת יוסף מועד שקיבל כרטיס צהוב שני והורחק. לבעיטה ניגש יניב דרעי שהחמיץ לאחר הצלה ענקית של השוער מוחמד מקסקס שהדף את הכדור לקרן ולאור זה נפצע והוחלף .

נביל אמארה. מרוצה משלוש הנקודות

אלנהדה המשיכה בתשעה שחקנים וזלפה מצדה המשיכה ללחוץ ולהחמיץ עד לדקה ה-75' בה הגיע מיזר זועבי שהמשיך כדור קשה שהדף השוער מרגליו של חמאדה מחאג'נה ומקרוב בעט וחתם מיזר את תוצאת המשחק 3-2 שהעניקה ניצחון דרמטי לבני זלפה.

על אף חוסר השוויון בשחקנים על המגרש, אלנהדה המשיכה ללחוץ עד השניות האחרונות ואפילו הייתה קרובה לשוויון לולא ואסים אגברייה שהציל שער בטוח מהקו. עומר גארה שחקן הרכש החדש שותף מדקה ה-72' ורשמת הופעה טובה. זלפה סיימה את המחזור החמישי כשהיא ממוקמת ראשונה ומוליכה את טבלת ליגה ב' צפון ב'.

הרכש החדש של זלפה. גארה

#הפועלבניזלפה #אלנהדהנצרת

כתבות נוספות