אחי נצרת עשתה מהפך וניצחה 2-1 את קטמון. אמג'ד סלימאן כבש והצטיין

אחי נצרת לא עוצרת. עשתה מהפך וניצחה 2-1 את קטמון. אמג'ד סלימאן הצטיין. הדיה: "קבוצה טובה אך לא מסתנוורים מהניצחון".

אחי נצרת עם ההגנה טובה בליגה כאשר הקבוצה של האדיה ספגה שלושה שערים בשישה מחזורים ואיש המשחק הוא הקפטן אמג'ד סלימאן שכבש היום צמד שערים ביניהם שער שידברו עליו שנים. אחי נצרת ממשיכה במומנטום שלה והפעם הכבשה הייתה הפועל קטמון שיצאה בחיבוק ידיים מעילוט. נצרת לא עוצרת וזאת הפכה לכותרת של כל שישי ולאחר שניצחה את הפועל תל אביב בליגה ואת הפועל כפר סבא בגביע, אחי המשיכה את מסע הניצחונות והפעם על קטמון.

האורחת עלתה ליתרון בדקה ה-30' כאשר אילן רנקוביץ ניצל חוסר תיאום בהגנה והעלה את האורחת ליתרון. בדקה ה-59' בדקה הרחקה לא טובה של הגנת קטמון הגיעה לרגליו של אמגד סולימאן שבבעיטה אדירה מ-20 מטרים הקפיץ אלפים ביציע. אחי המשיכה את המומנטום והפגינה הרבה אופי כאשר בדקה ה-74 אחי' עלתה ליתרון ועשתה מהפך משער שבישל איש המשחק אמג'ד סלימאן.

הקהל של אחי נצרת חוגג ביציעים

הקהל של אחי מילא את היציעים בעילוט, הצבע הירוק שלט ביציעים ותצוגת עידוד נפלאה של הקהל שלא הפסיק לעודד נצפתה מיד עם שריקת הסיום כשחגגו יחד עם השחקנים ניצחון שישי רצוף.

אדהם הדיה מאמן הקבוצה אמר בסיום: "ראינו חבר'ה שלא הפסיקו לעבוד במשך 90 דקות גם אחרי פיגור, אנחנו בדרך הנכונה ונראים טוב. נבנינו כדי להיאבק על עלייה וזה קשה אבל המ שקשה יוצר מתוק. יש לנו עוד דרך ארוכה, אנחנו לא מסתנוורים וחושבים כבר על המשחק הבא".

אמג'ד סלימאן אמר ליאללה ספורט בסיום: "הניצחון לא רשום על שמי אלא על שם אחי נצרת, לא רק אני משחק כאן אלא כולנו יחד. לא אמרנו סתם בתחילת העונה שהולכים על עליית ליגה, בנינו קבוצה אך ורק כדי לעלות ואנחנו לא מנצחים בפוקס ניצחנו פייבורטיות של מאבקי העלייה ויש לנו קבוצה טובה עם קהל מצוין".

איש המשחק. אמג'ד סלימאן

#אחינצרת

כתבות נוספות