הנהלה חדשה מונתה להפועל באקה שתפגוש מחר את מכבי דליה. וינשטיין:"זה הולך לכיוון חיובי. דליה?מקוו

הפועל באקה יצאה בשבועות האחרונים לדרך חדשה עם הנהלה חדשה, השלישית מאז סיום העונה האחרונה. ויינשטיין: "השתנו פה דברים וזה הולך לכיוון חיובי, רואים שיש שינוי בהתנהלות". לקראת מכבי דליה מחר: "משחק קשה, מקווה שנעשה את העבודה פה בבית".

מצבה של הפועל באקה אל גרבייה היה הפכפך ומלווה בחוסר וודאות עוד לפני שריקת הפתיחה של המשחק הראשון של העונה. כזכור, באקה עברה טלטלות בנוגע לבחירת ההנהלה החדשה לקבוצה ומאז שנבחרה אחת כזו בראשות חאלד אבו פרך, בימים אלו היא שוב התחלפה וכעת מנהלים את הקבוצה חוסני אבו מוך וראאד עוויסאת.

במקביל לכל השינויים בהיבט המנהלתי, בבאקה הצליחו לרשום מפתיחת העונה שני ניצחונות, שני הפסדים(אחד מהם טכני להפועל כפר כנא עליו הגישה הקבוצה ערעור) ותוצאת תיקו אחת. על פניו בהתחשב לבעיות שעברה הקבוצה מחוץ למגרש מיקומה של קבוצתו של רונן וינשטיין, שלא פעם שקל המשך דרכו בתקופה זו, במקום התשיעי היא די מספקת. השאלה היא לאן זה ימשיך מכאן?

ראאד עוויסאת

באימון הקבוצה שהתקיים אמש(רביעי) האווירה הייתה חיובית מאוד כאשר על הקווים שוטט מנהל הקבוצה החדש ראאד עוויסאת שאגב, גם הזמין את שחקני הקבוצה לארוחה בסיום האימון כאות מחווה לאותה יציאה מדוברת לדרך חדשה.

מאמן הקבוצה רונן וינשטיין אמר ליאללה ספורט בסיום האימון: "אנחנו קבוצה שעדיין נמצאת בתהליך התארגנות, הבאנו שחקנים תחת לחץ והצלחנו לצבור קצת נקודות שיתנו אוויר אבל זה עדיין רחוק מאיך שאנחנו רוצים להיראות".

ההנהלה החדשה זה חלק מתנאים שאתה הצבת כדי להמשיך בתפקיד המאמן? אני רוצה להתעסק יותר בפאן המקצועי, על פניו יש שקט תעשייתי עכשיו השתנו פה דברים וזה הולך לכיוון חיובי ורואים שיש פה שינוי בהתנהלות אני שמח על כך".

נתן צ'אנס נוסף. וינשטיין

איך ההתרשמות מהסגל ומה השינויים שאתה מתכנן עוד לעשות בו? "השחקנים נותנים את המקסימום וכרגע זו היכולת. מקווה שנמשיך לצבור נקודות ותוך כדי תנועה לעשות את השינויים שצריך, כרגע אשמור לעצמי את העמדות בהן אני רוצה להתחזק. משחק לא קל מצפה לנו מול דלית אל כרמל מחר, מקווה שהחבר'ה שלי יעשו את העבודה פה בבית".

עוד בנוגע לסגל הקבוצה, לאימונים האחרונים הצטרפו סארי חאג' יחיא שעבר מקבוצת מ.ס טירה ושרון לוי ששיחק בעונה האחרונה במ.ס כפר קאסם ובימים הקרובים תחליט באופן סופי הקבוצה את מי מהם היא רוצה להחתים ולצרף לסגל באופן סופי. כמו כן מנהלת הקבוצה משא ומתן עם שחקני חיזוק נוספים ושמותיהם של הקשר צחי אליחן ששוחרר מדבוריה והשוער דניאל מכלוף שפתח את העונה הנוכחית בעירוני נשר הוזכרו בין המועמדים.

ינסו לרשום ניצחון ביתי מחר מול דליה. שחקני באקה

#הפועלבאקהאלגארבייה

כתבות נוספות