אחמד סבע לקראת הפועל כפר כנא: "הגיע הזמן שננצח ונפתח את העונה, אנחנו לא נופלים מאף קבוצה בליגה&

מכבי קרית אתא בה משחק החלוץ אחמד סבע תפגוש מחר(שישי) את מוליכת טבלת ליגה א' צפון הפועל כפר כנא. סבע: "הם קבוצה טובה עם שחקנים ברמה גבוהה אבל אנחנו לא נופלים מאף קבוצה בליגה".

אחמד סבע הוא שם מוכר שהוזכר לא מעט לאחרונה בליגה א' צפון אך לא רק תחת הכותרת של הפועל אום אל פחם אלא גם בהקשרו של אחמד סבע חלוצה של מכבי קריית אתא ואחיינו של מאמן הפועל אום אל פחם שייצא מחר עם קבוצתו למשחק חוץ קשה ומאתגר מול מוליכת הטבלה הפועל כפר כנא.

מכבי קרית אתא פתחה את העונה רחוק ממה שציפתה והיא ממוקמת כיום במקום אחד לפני האחרון בטבלת הליגה ועדיין לא ניצחה העונה. כזכור, סבע חזר במשחק האחרון לשורותיה של הקבוצה לאחר שהורחק בכרטיס אדום במשחק מול אסי גלבוע ומכאן שלא שותף במשחק הגביע של הקבוצה מול הפועל רובי שפירא.

ראשית התייחס סבע להרחקתו: "זה קשה. אני בחיים שלי לא קבלתי אדום זו הייתה הפעם הראשונה. ההרגשה הייתה לא טובה לבוא ולראות את החברים שלך משחקים ואתה בחוץ מעודד אבל זה חלק מהכדורגל ואני משתדל שזה יהיה האדום הראשון והאחרון בקריירה שלי כי אני לא שחקן שמקבל אדומים".

מאמין שירשמו ניצחון ראשון מול כפר כנא. סבע

לקראת המשחק מול הפועל כפר כנא מחר אמר: "בעזרת השם מחר נרשום את הניצחון הראשון העונה. אני חושב שהגיע הזמן לנצח ולא לצאת מהמשחק ורק להגיד שהיינו צרכם לנצח או הגיע לנו. אנחנו קבוצה טובה שמגיע לה לנצח ולהתחיל כבר את העונה".

הפועל כפר כנא מוליכת הטבלה בימים אלו הצליחה לייצר לעצמה שם של קבוצה שצריך לחשוש ממנה? "אין ספק שהם קבוצה טובה עם שחקנים ברמה גבוהה שפתחה את העונה בצורה טובה אבל אנחנו לא נופלים מאף קבוצה בליגה, נבוא ונשחק את המשחק שלנו ובעזרת השם נצא משם עם שלוש נקודות".

אי אפשר שלא לשאול על פרשת אחיך דיאא סבע שכיום מחזיק בתואר מלך השערים של ליגת העל והיה עיסוק רב סביב אי זימונו לקמפיין הנבחרת. מה הייתה דעתך בנושא? "אנחנו הופתענו מאוד ששחקן כמו דיא לא קיבל את הזימון. כולנו במשפחה ציפינו בגלל היכולת שהציג והשערים שכבש שיקבל את הזימון אבל הופתענו כמו הרבה אנשים אחרים סביבנו שהוא לא קיבל אותו. אני באופן אישי מאוכזב מקבלת ההחלטות של אלישע ונראה שהוא פשוט לא אוהב את דיא. אני בטוח שהוא היה חסר בקמפיין אבל הוא ימשיך להוכיח את עצמו בליגה ככה שכולם ידברו עליו עוד הרבה ואני בטוח שהוא יגיע אליה".

"ידברו עליו עוד הרבה". דיאא סבע אחיו של אחמד

צילום: וואסים מווואסי

#מכביקריתאתא #אחמדסבעשחקן

כתבות נוספות